قدرت‌نمایی رزمندگان قسام در جنوب غزه + تصاویر

eagle مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ 0

به مناسبت سالروز شهادت سه تن از فرماندهان گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقامت اسلامی فلسطین “حماس” رزمندگان این گردان‌ها در شهر رفح واقع در جنوب غزه رزمایش نظامی برگزار کرد.

این قدرت‌نمایی روز گذشته و در سالروز شهادت «محمد ابو شماله»، «رائد عطار» و «محمد برهوم» با حضور گسترده مردم غزه و سخنرانی سخنگوی گردان‌های شهید قسام برگزار شد.

سخنگوی گردان‌های قسام در سخنانی در پایان رزمایش نظامی این گردان‌ها در مرکز شهر رفح اظهار داشت که قسام هرگز در برابر ربوده شدن فلسطینیان در سینا سکوت نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه به زودی همه به صداقت گفته‌های ما پی خواهند برد، تصریح کرد که قسام کاملاً در جریان جزئیات کامل این حادثه قرار دارد و به زودی آن را برای همه برملا خواهد کرد.

این در حالی است که افراد مسلح ناشناس شامگاه روز چهارشنبه پس از حمله به اتوبوس حامل فلسطینیان در نزدیکی گذرگاه زمینی رفح در داخل خاک مصر و تیراندازی به سمت آن، ۴ نفر از سرنشینان این اتوبوس را ربوده و به مکان نامعلومی انتقال دادند.

از سوی دیگر، سخنگوی قسام بار دیگر تاکید کرد که این گردان‌ها به وعده خود در خصوص آزادی تمامی اسرای دربند رژیم صهیونیستی وفادار خواهد بود. وی از تمامی اسرا خواست صبر و بردباری داشته باشند و تاکید کرد که وعده آزادی آنان نزدیک است.

وی تاکید کرد که زمانی که حقایق را رو کنیم، پایه‌های رژیم صهیونیستی به سبب آنچه از صهیونیست‌ها مخفی نگه داشته است به لرزه در می‌آید.

سخنگوی قسام اظهار داشت که مقاومت تا زمانی‌که مسجدالاقصی و تمامی اراضی فلسطینی آزاد شود ادامه خواهد داشت و شهادت اعضا و رهبران مقاومت نه تنها ما را تضعیف نمی‌کند بلکه موجب تقویت روحیه و اصرار هرچه بیشتر ما بر ادامه مبارزه با دشمن خواهد شد.

وی همچنین ثبات و پایداری ساکنان رفح که شهدای گرانقدری امثال محمد ابو شماله، رائد عطار و محمد برهوم را به جامعه فلسطین تحویل داده‌اند، ستود.

سخنگوی قسام در استان رفح به قهرمانی های مردم این استان در جنگ ۵۱ روزه اشاره کرد و گفت که مقاومت در چنین روزهایی توانست دشمن صهیونیستی را به زانو درآورد.

 

ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::