داعش به زبان ترکی به سران ترکیه با وعده انتقام‌گیری پیام داد +ویدئو

eagle مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ 1

دفتر رسانه‌ای موسوم به «ولایة الرقه» که وابسته به گروهک تروریستی داعش در سوریه است با انتشار ویدئویی تحت عنوان «پیامی به ترکیه» شماری از عناصر ترکیه و دولت این کشور را به انتقام‌گیری تهدید کرد.

شبکه خبری «العالم» گزارش داد، یکی از عناصر تُرک زبان داعش در این ویدئو اعلام می‌کند که پس از پایان دوران «کمال الدین آتاتورک» لائیک، دوران «اردوغان خائن و طاغوتی فرارسیده است؛ کسی که به غیر آن چیزی حکم می‌کند که خداوند نازل کرده است».

وی تأکید کرد که این پیام خطاب به اردوغان، آمریکایی‌های سرور یهودیان، پ.ک.ک.، «ارتش آزاد و به جیره‌خواران مرتد آل سعود است».

با وجود اینکه میان ارتش ترکیه و گروه پ.ک.ک جنگ در گرفته است ولی عناصر تُرک گروه تروریستی داعش می‌گویند که «اردوغان این کشور را به پ.ک.ک و ارتش مسیحیان فروخته است».

در این ویدئو آمده است: «اگر اردوغان مزدور از اراضی شما برای پایگاه‌های هوایی صلیبیان استفاده کند تا [از این طریق] پادشاهی از بین رفته خود را حفظ کند در این صورت خواهید دید که شرق کشور در دست پ.ک.ک ملحد و غرب آن در دست صلیبیان است».

این عنصر داعش از هم‌میهنان خود می‌خواهد «که از تأیید کردن این خائن (اردوغان) برای مسلط شدن بر مسلمانان به خداوند توبه کنند و پیش از آنکه این فرصت از دست برود علیه او بجنگند؛ زیرا این مسئله بسیار خطرناک است».

وی همچنین ادعا کرد که گروه تروریستی داعش «قسطنطنیه را آزاد خواهد کرد» و در پایان خطاب به اردوغان گفت: «به سوی خدا بازگردید و با شرع حکم کنید…».

یک دیدگاه »

  1. مهدی مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۰۸:۲۵ - Reply

    چرا ویدیو هاتون رو ناقص میذارید اخر ما نفهمیدیم این مرد تیکه میخواد با ترکیه چیرا کنه

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::