تمرین‌های سخت یگان رزمی العباس(ع) +تصاویر

eagle مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ 0
تمرین‌های سخت یگان رزمی العباس(ع) +تصاویر
تحت نظر یگان رزمی العباس(ع)، پایان دوره های آموزش‌های نظامی جسمانی امام علی و امام حسن علیهما السلام برگزار شد.

مراکز آموزشی یگان رزمی العباس(ع) در استان بصره عراق شاهد برگزاری پایان دوره آموزش نظامی و جسمانی تحت عنوان امام علی و امام حسن علیهما السلام بود.

نیروهای آموزش دیده در این مراکز، داوطلبان شرکت در جهاد کفائی هستند که به فرمان تاریخی مرجعیت اعلای جهان تشیع آیت الله العظمی سیستانی تشکیل شده است.

در این دوره، داوطلبان آموزش‌های نظامی لازم را دریافت نمودند تا در میادین نبرد به طور عملی آنها را در مقابله با دشمنان تکفیری بکار گرفته و از تمامیت ارضی عراق دفاع نمایند.

در این دوره، داوطلبان با نحوه استفاده از انواع سلاحهای سبک و نیمه متوسط آشنا شده و دوره های عقیدتی را نیز به پایان رساندند.

«اَیمن عبد الساده» رئیس هیات امنای هیات قمر بنی هاشم که این دوره های آموزشی با همکاری آن در بصره برگزار می‌گردد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه جهانی الکفیل از افتتاح این مرکز آموزشی در ابتدای ماه مبارک رمضان ۱۴۳۶ خبر داد و گفت: بعد از افتتاح دو مرکز آموزشی در استان بصره عراق، تعداد ۳۴۲۶ نفر داوطلب برای دریافت آموزش‌های نظامی در این مراکز نام نویسی نمودند.

وی آموزش‌های ارائه شده در این دوره ها را آمادگی جسمانی، آموزش استفاده از اسلحه، کنترل آتش، سخنرانی‌های فرهنگی، جنگ‌های خیابانی، جنگ در مناطق کشاورزی و آموزش‌های تاکتیکی برشمرد.

منبع: ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::