نیروهای «هادی» به طرف صنعا بیایند، قتل عام می‌شوند

eagle مرداد ۱۶, ۱۳۹۴ 3
نیروهای «هادی» به طرف صنعا بیایند، قتل عام می‌شوند

سرتیپ «شرف غالب لقمان» سخنگوی رسمی ارتش یمن اعلام کرد: در صورتی که نیروهای نظامی طرفدار «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری یمن قصد کنند به «صنعاء» پایتخت یمن حمله کنند، با قتل‌عام بزرگی مواجه خواهند شد.

وی در گفت‌وگو با «اسپوتنیک» اظهار داشت: نیروهای نظامی طرفدار هادی موفق شده‌اند در برخی مناطق در جنوب یمن رسوخ کنند اما این شکاف‌های ایجاد شده باقی نخواهد ماند. درگیری‌های اکنون با شدت زیاد در تمامی محورها ادامه دارد و اکنون در بازار «العند» در مجاورت بخش شرقی پایگاه هوایی «العند» این درگیری‌ها به اوج خود رسیده است.

شرف لقمان تاکید کرد که این پایگاه همچنان تحت سیطره ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به جنبش انصارالله است.

وی در ادامه به کمک‌های کشورهای همپیمان عربستان به شورشیان در عدن و رساندن تجهیزات و تسلیحات به این افراد در منطقه «البریقه» عدن اشاره کرد و هدف آنها را تصرف پایگاه العند عنوان کرد.

وی درباره اقدام نیروهای هادی در شتابزدگی برای اعلام سیطره بر شهر عدن و پایگاه نظامی «العند» در استان «لحج» یمن گفت: نیروهای هادی تلاش دارند یک پیروزی رسانه‌ای و توهمی را به افکار عمومی القاء کنند.

این در حالی است که پایگاه خبری «المیادین» نیز اعلام کرده است که برخی منابع ادعا دارند که پایگاه العند به دست نیروهای هادی تصرف شده است.

3 دیدگاه »

 1. danny مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۰۹:۲۶ - Reply

  سانسورنکن اگر مردی

  • eagle مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۰ - Reply

   سلام… شما اگر مردی و ایرانی هستی با منطق حرف بزنید و نه با تهدید و توهین…توهین در هیچ جای فرهنگ ایرانی نیست… و بعید میدانم که شما یک ایرانی باشید… موفق باشید.

 2. danny مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ در ۰۷:۵۲ - Reply

  eagle aziz 2 ta ra sansoor kardand va shoma akhari ra didi..man 3 ta nazr gozashteh boodam…hala man irani hastam ya in adam khosha?????

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::