پیشگامان آزادسازی سرزمین مقدس «الاقصی» از لوث اشغالگران صهیونیست‌ + تصاویر

eagle مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ 0

گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” هزاران نفر از پیشگامان آزادی فلسطین را که در اردوگاه‌های تابستانی در غزه شرکت کرده بودند، فارغ التحصیل کرد.

در این مراسم باشکوه که در میدان کتیبه در مرکز شهر غزه برگزار شد فارغ التحصیلان گردان‌های قسام رژه نظامی و برنامه‌های رزمی خود به اجرا گذاشتند.

اردوهای تابستانی ویژه تربیت و آموزش پیشگامان آزادی فلسطین توسط گردان‌های قسام از ۲۵ ماه گذشته آغاز شد و شرکت کنندگان در این اردوها آموزش‌های نظامی مختلف از جمله کار با سلاح و فنون رزمی و جنگی را یاد گرفتند.

گردان‌های قسام تاکید کرد که هدف از برگزاری این دوره‌های نظامی آماده‌سازی نسل آزادی بخش فلسطین از جنبه‌های روحی، عقلی، جسمی و اخلاقی توسط کادری مجرب است تا نسل جوان فلسطین بتواند به مسئولیت‌های خود در قبال آزادی سرزمین مقدس خویش عمل کند.

«محمود زهار» در جشن پایان دوره پیشگامان آزادی فلسطین تاکید کرد: گردان‌های قسام، گروهان‌های قدس و دیگر فلسطینیان شرافتمند و با غیرت که علیه دشمن صهیونیستی سلاح به دست گرفته‌اند، پیشگام آزادسازی این سرزمین مقدس از لوث اشغالگری صهیونیست‌ها خواهند بود.

این رهبر حماس خطاب به دشمن صهیونیستی اظهار داشت: طرح‌های شوم شما و زنان و مردانتان را به آتش می‌کشیم و با شما همچون یک اشغالگر و جنایتکار تعامل می‌کنیم.

زهار تاکید کرد: نبرد «عصف الماکول» به دشمن صهیونیستی فهماند که توان ورود به باریکه غزه را ندارد، زیرا دلاورمردانی در این سرزمین مقدس حضور دارند که با جان و دل از آن دفاع می‌کنند.

رهبر حماس ضمن اعلام مخالفت قاطع با ادعاهای دشمن صهیونیستی در خصوص اینکه بازسازی غزه وظیفه تشکیلات خودگردان است، تصریح کرد: این تشکیلات دست نشانده خود صهیونیست‌ها می‌باشد، بنابراین خود این رژیم باید محاصره غزه را برای همیشه برچیند.

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد حماس و گردان‌های القسام کمک و آماده سازی نوجوانان پیشگامان آزادی را همچنان ادامه خواهند داد و در هر تعطیلی به آن ها آموزش رزمی خواهند داد.

وی گفت: این نوجوانان به زودی پشت موشک‌ها قرار خواهند گرفت و آن‌ها را به تمام سرزمین‌های فلسطین اشغالی در جنگ وعده آخرت پرتاب خواهند کرد. پدیده نسل آزادی پدیده گذرا نیست بلکه یک واقعیت حتمی برای آزادی فلسطین است و به امید خدا این نسل وارد مسجد مبارک الاقصی خواهند شد.

وی در ادامه ثبات و پایداری ساکنان قدس به ویژه نمازگزاران و معتکفین در در مسجدالاقصی که جانانه در برابر شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست ایستاده اند را ستود.

ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::