داعش پسر ۴ ساله ایزدی را مجبور به گردن‌زنی مادرش کرد+عکس

eagle مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ 1

روزنامه دیلی میل انگلیس در مصاحبه با یک مادر ۳۵ ساله ایزدی که به تازگی از دست داعش گریخته و به کمپ آوارگان در “دهوک” عراق آمده است، از شکنجه های وحشتناک او به دست داعش خبر داده است.

این مادر و پسر ۴ ساله بازمانده از یک خانواده ایزدی در کوه های سنجار (شنگال) هستند که سال گذشته در اثر حمله داعش دو فرزند بزرگ تر خانواده از سوی داعش به رقه فرستاده می شوند و پدر خانواده موفق می شود از منطقه گریخته و به ترکیه برود.

 

داعش پسر ۴ ساله ایزدی را مجبور به گردن‌زنی مادرش کرد

 

“بُهار” ۳۵ ساله زن ایزدی که هم اکنون در یک کمپ آوارگان متعلق به سازمان ملل در دهوک عراق اسکان دارد می گوید داعش دختر ۱۴ ساله و پسر ۱۲ ساله او را به منظور فروش در بازار کنیزان و گماردن به خدمت نظامی به شهر رقه برده است و از سال گذشته از سرنوشت آنها خبری ندارد.

او می گوید در طی کمتر از یک سال اسیری در دست داعش چند بار دست به دست شده است و در اردوگاه های مختلف متعلق به داعش در عراق و سوریه بوده است.

 

داعش پسر ۴ ساله ایزدی را مجبور به گردن‌زنی مادرش کرد

 

او می گوید تروریست های داعش در کمپ ” تلعفر” به او و فرزندش تشنگی می داده اند و در نهایت آنها را برای رفع تشنگی وادار به نوشیدن ادرار خود می کردند. بُهار همچنین می گوید در غذایی که در اختیار ما قرار می دادند خرده شیشه می ریختند تا بدین وسیله ما را شکنجه کنند.

این زن ایزدی می گوید به فرزند ۴ ساله اش در اردوگاه زبان عربی آموزش می دادند و او را مورد شستشوی مغزی قرار می دادند. به فرزند ۴ ساله این زن آموزش می دادند که بر این باور باشد که ایزدی ها قومی کافر هستند و یا باید به اسلام بگروند و یا کشته شوند.

این مادر ایزدی می گوید در اردوگاه به کودک ۴ ساله او چاقویی داده بودند تا به وسیله آن سر مادرش را از بدن جدا کند.

 

داعش پسر ۴ ساله ایزدی را مجبور به گردن‌زنی مادرش کرد

 

بُهار می گوید در نوامبر سال گذشته میلادی و پس از افزایش شدت حملات هوایی آمریکا به مواضع داعش ، این گروه تروریستی وی را به همراه فرزندش به اردوگاهی در شهر رقه (مرکز خلافت خود خوانده داعش در سوریه) برده اند و او در آنجا توانسته پسر ۱۲ ساله اش را از دور در میان یک جمع نظامی ۲۵۰ نفره داعش ببیند.

در نهایت این زن ایزدی در سوریه در بازار برده ها به فروش می رسد و یک مرد سوری او را می خرد. بُهار می گوید این مرد در برابر اصرار او برای فروختنش به خانواده مقاومت می کند و در نهایت این مرد سوری پس از دو ماه او را با قیمتی بالاتر از آنچه خریده است به ” عمر النجده” یکی از اعضای رده بالای داعش در رقه می فروشد.

النجده ، بُهار و دو دختر جوان تر ایزدی را به حرمسرای خود اضافه می کند و فرزند ۴ ساله اش را جهت آموزش به کمپی دیگر می فرستد. در این اردوگاه به فرزند خردسال بُهار  زبان عربی و نحوه استفاده از قمه و چاقو و تیراندازی با سلاح گرم آموزش می داده اند.

پس از چهار ماه اسیری در دست عمر النجده در نهایت این مادر و فرزند ایزدی موفق می شوند از طریق مرز ترکیه به اردوگاه آوارگان سازمان ملل در دهوک عراق بروند و هم اینک در آنجا استقرار یافته اند. بُهار می گوید از دو فرزند دیگر خود خبری ندارد و از سرنوشت آنها به شدت بیمناک است.

العالم

یک دیدگاه »

  1. سعید شهریور ۱۳, ۱۳۹۴ در ۱۳:۳۵ - Reply

    خدا لعنت کنه این داعش حرومزاده رو،خدا لعنت کنه این موجودات شهوت پرست بی ناموس رو.
    چرا این مردای بی غیرت سوریه و عراق بجای فرار نمیرن بجنگن؟این وسط فقط کردها خیلی غیرتی جنگیدن که اونم بخاطر ایرانی بودنشون هست.
    میشه لطفا اون خطی که نوشته بخاطر رفع تشنگی مجبور به چه کاری میشدند رو حذف کنید،بنده خیلی احساساتی هستم و تا دو سه روزی فکرم ناراحت خواهد بود.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::