داعشی‌ها بر سر زن و پول یکدیگر را کشتند

eagle تیر ۳۰, ۱۳۹۴ 0
داعشی‌ها بر سر زن و پول یکدیگر را کشتند
سعید مموزینی امروز سه شنبه تاکید کرد که این تعداد ازعناصر مسلح داعش، روز گذشته در درگیری های مسلحانه میان یکدیگر یکی در تلعفر(واقع در۸۰ کیلومتری غرب موصل) و دیگری در منطقه الکرامه در شرق موصل، به هلاکت رسیدند.

وی افزود: درگیری ها بر سر قدرت میان عناصر مسلح خارجی و محلی صورت گرفت، تسلط بر پول، تقسیم زنان برای جهاد نکاح و عقب نشینی در برابر نیروهای پیشمرگه علل دیگر درگیری میان عناصر داعش با یکدیگر بود.

از سوی دیگر، “گروهان های جهاد” یکی از گروههای نیروهای بسیج مردمی عراق امروز سه شنبه از مقابله با حمله داعش در شمال شهر فلوجه و به هلاکت رساندن بیش از ۴۰ نفر از عناصر این گروه تروریستی خبر داد.

به گفته “گروهان های جهاد”، نیروهای آنها حمله شدید داعشی ها به منطقه الشیحه در شمال فلوجه را خنثی کردند. این نیروها بیش از ۴۰ داعشی را کشته و ۳ زره پوش را به کمک جنگنده های ارتش منهدم کردند.

یادآور می شود که فرماندهی عملیات مشترک در ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۵ با اعلام آغاز عملیات آزادسازی استان الانبار از دست گروه تروریستی داعش، تاکید کرد که نیروهای امنیتی در حال حاضر درگیر جنگهای آزادسازی هستند و به سمت اهداف از پیش تعیین شده در استان پیشروی می کنند.

منبع: العالم

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::