«خط حزب‌الله» منتشر شد + دانلود

eagle تیر ۳۰, ۱۳۹۴ 1
«خط حزب‌الله» منتشر شد + دانلود
با هدف انتشار در محافل انقلابی؛

«خط حزب‌الله» منتشر شد

نشریه‌ی جامعه‌ی حزب‌الله آغاز به کار کرد.
نشریه‌ی «خط حزب‌الله» به عنوان رسانه‌ی مکتوب پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR با هدف انتشار در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیأت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج منتشر شد.
«خط حزب‌الله» تلاش دارد تا با بهره‌گیری بی‌واسطه از اندیشه‌ها و بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، راهبردها، رویکردها و مواضع مناسب با رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی کشور، منطقه و جهان را به جامعه انقلابی کشور پیشنهاد کند.
«خط حزب‌الله» با اتکا به شبکه‌ی گسترده‌ی جوانان مؤمن و انقلابی کشور و بر بستر انگیزه‌ی انقلابی، پیام رهبر انقلاب اسلامی را به مخاطبان می‌رساند.
این نشریه در قطع A4 در چهار صفحه به صورت دو رنگ بر روی سایت KHAMENEI.IR منتشر و در دسترس عموم علاقمندان قرار خواهد گرفت.
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/30358/smpf.jpg

یک دیدگاه »

  1. سرشار فروردین ۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۱ - Reply

    امام خامنه ای:صلح متاعی است گرانقدر اما عدالت از آن مهم تر است. آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است. خودتان را آماده کنید برای ادامه مبارزه با استکبار. رئیس همه شیطا نهای عالم، ابلیس است، اما ابلیس کارش فقط اغوا و فریب است درحالیکه آمریکا هم اغوا میکند، هم کشتار، هم تحریم و هم فریب و ریاکاری.اینکه اگر فلان حرف را نزنیم یا فلان کار را نکنیم و ملاحظه دشمن را بکنیم، دشمن یها کم میشود تصور نادرستی است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::