همسر سابق سرکرده داعش: البغدادی یک ماه همسر من بود

eagle تیر ۲۳, ۱۳۹۴ 0
همسر سابق سرکرده داعش: البغدادی یک ماه همسر من بود

«سجی الدلیمی» همسر سابق «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی «داعش» روز گذشته به همراه کودک شیرخوارش که کمتر از یک ماه تولدش می‌گذرد، بدون وکیل مدافع در دادگاه نظامی لبنان حاضر شد و با لهجه عراقی مدعی شد: من از هشت ماه گذشته بازداشت شده‌ام و وکیل نمی‌خواهم چون مرتکب گناهی نشده‌ام.

به گزارش روزنامه «السفیر»، همسر سرکرده داعش با زیرکی بی نظیری از پاسخ دادن به همه سؤالات رئیس دادگاه درباره ابوبکر البغدادی طفره رفت و مدعی شد که با وی ازدواج نکرده بلکه با یک شخص عراقی به نام «هشام محمد» به مدت یک ماه ازدواج کرده و سپس از هم جدا شده‌اند. با این وجود تایید کرد فردی که رسانه‌ها از او به عنوان البغدادی یاد می‌کنند، همان شوهر سابق وی است ولی اسمش ابوبکر نبود.

وی با بیان اینکه گناهی مرتکب نشده،‌ مدعی شد که تنها گناهش ورود غیر قانونی به لبنان است.

الدلیمی پیش از این با قانع ساختن بازجویان سوری مبنی بر اینکه نسبتی با البغدادی ندارد از زندان‌های سوریه آزاد و به لبنان رفته بود.

همسر سابق «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی «داعش» که آذر ماه سال گذشته به اتهام عضویت در گروهک‌های تروریستی در لبنان دستگیر و زندانی شده است، مدتی پیش نوزاد خود را در یکی از بیمارستان‌های نظامی این کشور به دنیا آورد.

همسر سابق سرکرده «داعش»، در اردوگاه «نهر البارد» لبنان با یک آواره فلسطینی به نام «کمال خلف» که او نیز تحت تعقیب نیروهای لبنانی است، ازدواج کرده است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::