نفوذ نامحسوس حزب‌الله و انهدام اتاق عملیات تروریست‌ها در «الزبدانی» سوریه

eagle تیر ۱۸, ۱۳۹۴ 0
نفوذ نامحسوس حزب‌الله و انهدام اتاق عملیات تروریست‌ها در «الزبدانی» سوریه

نیروهای‌های ویژه حزب‌الله لبنان چهارشنبه‌شب (دیشب) بعد از اطلاع از زمان و مکان جلسه فرماندهان گروهک «احرار الشام» در شهر «زبدانی» سوریه، شبانه آن را هدف گرفتند.

بنا بر این گزارش، نیروهای حزب‌الله به طور نامحسوس به منطقه تحت کنترل تروریست‌ها نفوذ کردند و اتاق عملیات فرماندهان احرارالشام را هدف گرفتند.

به گزارش فارس، نیروهای ویژه حزب‌الله در این عملیات منحصر به فرد موفق شدند ۳ تن از فرماندهان بارز گروهک احرار الشام را بکشند و ۳۵ تن دیگر را مجروح کنند.

نیروهای مقاومت حزب‌الله در ادامه این عملیات علاوه بر نابودن کردن تعدادی خودرو نظامی، اتاق عملیات فرماندهان تروریست ها را نیز به طور کامل منهدم کردند و از منطقه به سلامت خارج شدند.

همچنین توپخانه و موشک‌های حزب الله نیز پایگاه یکی از فرماندهان اصلی احرار اشام در غرب میدان الشلاح در شرق شهر زبدانی را مورد هدف قرار دادند.

الزبدانی شهری مهم و ارتباطی در ۴۵ کیلومتری شمال غرب دمشق قرار دارد که از دو هفته گذشته شاهد آغاز عملیات حزب‌الله برای پاکسازی کامل آن است.

جنگنده های ارتش سوریه نیز مواضع تروریست‌ها را در اطراف میدان المحطه در مرکز الزبدانی هدف قرار دادند که در این حملات ده‌ها تن از تروریست‌ها کشته شدند.

درگیری شدید بین نیروهای حزب الله با عناصر تروریستی در محورهای محتلف به خصوص در شمال غرب و غرب الزبدانی گزارش شده است.

فارس

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::