جزئیات عملیات ” زیکیم ” توسط گردانهای قسام فاش شد + فیلم

eagle تیر ۱۸, ۱۳۹۴ 5
جزئیات عملیات ” زیکیم ” توسط گردانهای قسام فاش شد + فیلم

گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس با انتشار ویدیویی جدید، جزئیاتی از عملیات “زیکیم” را که سال گذشته علیه پایگاه نظامی صهیونیستی انجام داد، به تصویر کشید.

سال گذشته در چنین روزهایی و در جریان حمله رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، مبارزان شهید عزالدین قسام در عملیاتی کم نظیر از طریق دریا به اراضی تحت اشغال صهیونیست ها نفوذ کرده و خود را به پایگاه نظامی “زیکیم” ارتش رژیم اسرائیل رسانند و پس از انجام عملیات به سلامت به غزه بازگشتند.

همزمان با اولین سالگرد این عملیات افتخار آمیز سایت اطلاع رسانی گردان های عزالدین قسام با انتشار یک ویدیو، ماجرای این عملیات را به تصویر کشید که نشان می دهد یکی از رزمندگان مقاومت بعد از مکث چند ساعته و اجرای عملیات شناسایی در محل پایگاه زیکیم، به سلامت به مقر خود باز می گردد.

این ویدیو نشان می دهد که توپخانه قسام پایگاه زیکیم را با خمپاره و موشک های ۱۰۷ هدف قرار می دهد که در اثر آن، تعدادی از تفنگداران صهیونیست کشته و یا زخمی می شوند.

قسمت هایی از این ویدیو که توسط دوربین هایی در اطراف پایگاه زیکیم ضبط شده، کذب بودن ادعای صهیونیست ها را درباره میزان اندک خسارت های ناشی از عملیات گردان های قسام اثبات می کند.

العالم

 

دانلود

5 دیدگاه »

 1. مممم تیر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۱۳:۳۹ - Reply

  سلام در دانلود فیلم مشکل وجود داره لطفا بررسی کنید.

  • eagle تیر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۱۴:۲۸ - Reply

   سلام دوباره تست بفرمایید.

 2. مممم تیر ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱۳:۵۹ - Reply

  سلام باز هم مشکل داره

  • eagle تیر ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱۴:۲۳ - Reply

   سلام . تست شد. مشکلی ندارد.

 3. مممم تیر ۲۳, ۱۳۹۴ در ۰۰:۴۷ - Reply

  سلام تونستم دانلود کنم ممنونم

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::