کودک داعشی دو اهل سنت را اعدام کرد+ تصاویر

eagle تیر ۱۱, ۱۳۹۴ 0
کودک داعشی دو اهل سنت را اعدام کرد+ تصاویر
گروه تروریستی داعش شب گذشته دو شهروند اهل سنت عراقی را به اتهام جاسوسی برای دولت و ارتش این کشور اعدام کرد. در تصاویر منتشر شده از واحد رسانه ای داعش، دو اسیر عراقی شبانه و به دو شیوه “ذبح با کارد و شلیک تیر به سر ” اعدام شده اند. نکته قابل توجه در این میان، ظهور مجدد کودک ۱۳ ساله قفقازی تبار عضو داعش بود که وظیفه اعدام یکی از دو قربانی را برعهده داشت.
 این کودک چند ماه پیش نیز دو تبعه روسی عضو داعش را در مقابل دوربین به اتهام جاسوسی برای سازمان اطلاعات روسیه با شلیک گلوله به قتل رسانده بود. لازم به ذکر است که گروه داعش از ابتدای پیدایش تا کنون هزاران کودک سوریه و عراقی را بصورت اجباری سربازگیری کرده و پس از آموزش در اردوگاههای ویژه به جبهه های نبرد اعزام کرده و یا از آنها برای اعدام و ذبح اسرای خود استفاده می کند.
به گزارش مشرق، شهر موصل مرکز استان نینوی در شمال عراق در پی حمله سال گذشته تروریستهای داعش با آغوش باز خود را به عناصر این گروه تسلیم کرده و تنها در یکسال اخیر صدها نفر از ساکنین آن به اتهام هایی همچون ارتداد، همکاری با دولت و ارتش عراق، کشیدن دخانیات، سرقت و … توسط تروریستها در ملا عام اعدام شده اند.
کودک داعشی دو اهل سنت را اعدام کرد+ تصاویر

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::