«یاغشی‌ها» اولین مجموعه طنز انیمیشن با موضوع داعش+تصاویر

eagle آذر ۱۵, ۱۳۹۳ 0
«یاغشی‌ها» اولین مجموعه طنز انیمیشن با موضوع داعش+تصاویر

«یاغشی‌ها» که حاصل ترکیب واژه های یاغی و داعشی است سعی دارد با نگاهی طنز به گروهک داعش، ضعف شخصیتی و رفتاری آنان را به نمایش گذارد و از آنجا که این مجموعه به صورت تصویری و مفهومی تولید شده است، این مزیت را دارد که به سرعت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، برای عموم مردم جهان قابل دسترسی و استفاده باشد.

 

جواد فتحی نویسنده و کارگردان مجموعه یاغشی‌ها درباره طراحی و شکل گیری این مجموعه گفت: از آنجایی که گروه تروریستی داعش تمرکز بسیاری بر روی ایجاد ترس و وحشت در میان مردم در رسانه ها و فضای مجازی دارد لذا به نظر ما یکی از راههای مقابله با این موضوع تولید مجموعه انیمیشن طنز و نشان دادن این فضای پوشالی بود.

 

این مجموعه دارای فضایی ساده و با تمرکز بر کاراکتر طراحی شده، ضمن اینکه در این مجموعه سعی بر طراحی کاراکتر اصلی از روی یکی از داعشی‌ها که تصاویر زیادی در رسانه‌ها دارد شده است موضوعات این آیتم ها نیز از لابه لای اخبار و اتفاق ها ی این گروه گرفته شده است.

 

جهاد نکاح، آموزش های انتحاری و گونه شناسی یک داعشی از جمله موضوعات این مجموعه انیمیشن می باشد. این مجموعه به تهیه کنندگی سازمان هنری رسانه ای اوج تهیه شده است.

 

به گفته قدمی، مدیر روابط عمومی پرنیان، تولید این مجموعه انیمیشن در ۲۰ قسمت پیش بینی شده است که پس از انتشار  و پخش پنج قسمت آماده شده فعلی از شبکه افق و دریافت بازخوردهای آن، ادامه تولید  قسمت های بعدی با نظر سازمان هنری رسانه ای اوج، انجام خواهد یافت.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::