ادامه جنایات داعش در ماه رمضان/ ذبح شهروند عراقی به جرم همکاری با نیروهای اطلاعاتی + عکس(۱۸+)

eagle تیر ۱۰, ۱۳۹۴ 0

 

جنایت‌های وحشتناک گروه جنایتکار و تکفیری داعش در حق شهروندان عراقی در ماه مبارک رمضان نه تنها کم نشده بلکه در سکوت کامل رسانه‌ها و نهادهای بین المللی با شدت بیشتری ادامه دارد.

این گروه تروریستی روز گذشته و در سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان در شهر حدیثه در غرب الانبار یک شهروند عراقی را به جرم همکاری با نیروهای اطلاعاتی و امنیتی عراق سر بُرید.

داعش ویدئویی از اعترافات این عراقی منتشر کرده که خود را «مصیف جاسم محمد عاصم الحلاوی» متولد ۱۹۷۶ میلادی معرفی می‌کند.

وی در ادامه می‌گوید که گزارش‌های اطلاعاتی را برای اشخاصی رابط با نیروهای ارتش و اطلاعاتی عراق می‌فرستادم و آنها برهمین اساس مواضع داعش را هدف قرار می‌دادند.

مصیف جاسم گفت: هواپیماهای ارتش عراق چندین بار شهر حدیثه را طبق گزارشات دریافتی هدف قرار می‌دادند همچنین تعدادی از پایگاه‌های داعش را در القائم و الرمانه بمباران کردند.

این شهروند عراقی از ارسال گزارش برگزاری جلسه سری نیروهای داعش به ارتش عراق خبر داد که آن هم به وسیله جنگنده‌های عراق هدف قرار گرفت.

وی اشاره‌ای به تلفات این حملات نکرد و در ادامه گفت که پس از مدتی توسط نیروهای اطلاعاتی داعش شناسایی و دستگیر شدم.

در ادامه این فیلم یکی از جلادان داعش در مقابل دوربین ظاهر شد و با هشدار به نیروهای عراق اعلام کرد که دولت اسلامی حق است و هرکس که اقدامی علیه امنیت ما انجام دهد عاقبت شومی خواهد داشت.

سپس جلاد سیاه‌پوش داعش که چهره خود را کاملاً پوشانده بود سر این شهروند عراقی را از تن جدا کرد.

این قبیل جنایت‌ها آن هم در ماه مبارک رمضان میزان توهین به دین اسلام را دوچندان می‌کند، چرا که اسلام، دین رحمت و تسامح است؛ به ویژه در ماه رمضان که ماه فضیلت و رحمت به شمار می‌آید.

ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::