ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدای مدافع حرم

eagle تیر ۴, ۱۳۹۴ 0
ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدای مدافع حرم
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در مراسم تشییع پیکر شهدای مدافع حرم، سلام مقام معظم رهبری را به خانواده این عزیزان ابلاغ کرد.

 

حجت‌الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه صبح امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم گفت: خون شهدای مدافع حرم باعث خشکیده شدن ریشه های ظلم خواهد شد و در پی آن مظلومان عالم و تمام آزادگان جهان سربلندتر از امروز زندگی خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه نابودی استکبار جهانی یکی از تاثیرات مهم خون شهدای مدافع حرم خواهد بود، افزود: خانواده شهدای حرم در دیدارهایی که با آنها داشتم، محور اصلی صحبت شان این بود که افتخار می‌کنند عزیزانشان در راه خدا شهید شده اند که این در واقع نشان دهنده جایگاه والای شهید در نزد حضرت حق تعالی است و به مقامی می‌رسد که فقط دیدن جمال الهی را می‌خواهد و بنده در دیدارهایی که با خانواده شهدای مدافع حرم دارم تمام صحبت این عزیزان این است که.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه سپس با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدای مدافع حرم اظهار داشت: مقام رفیع شهدا به دلیل جایگاهی رفیع و ابدی است که نزد خداوند دارند زیرا این عزیزان بنابر آنچه در قران ذکر شده «کسانی که در راه خدا کشته می شوند، نمرده اند بلکه در نزد خدای خویش زنده اند و از رزق و روزی برخوردارند».

بنابراین گزارش، پیکر شهیدان حسن غفاری و علی امرایی از شهدای مدافع حرم با حضور امت شهید پرور شهر ری تشییع شدند و در کنار مزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گلزار شهدای بهشت زهرا در منزل ابدیشان جای گرفتند.

دفاع پرس

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::