اگر حزب الله نبود، اکنون لبنان هم در تسلط تکفیری ها بود

eagle تیر ۴, ۱۳۹۴ 0
اگر حزب الله نبود، اکنون لبنان هم در تسلط تکفیری ها بود
سردبیر بخش سیاسی المنار لبنان گفت: اگر رزمندگان حزب الله در سوریه مقاومت نمی کردند، اکنون لبنان هم تحت سلطه گروه های تکفیری بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در نود دومین روز تجاوز سعودی ها به یمن، بمباران ها حتی در ماه مبارک رمضان هم ادامه دارد. لیلا مزبودی سردبیر بخش سیاسی المنار لبنان در این باره گفت: ادعاهای آل سعود درباره اسلام و مردم مسلمان را حتی خودشان نیز باور نکرده اند، پس از ادامه کشتار مردم یمن با بمباران های سعودی ها نباید تعجب کرد.
وی افزود: شما از زاویه دیگری به این موضوع نگاه کنید. اکنون مردم یمن در ماه مابرک رمضان هم بخوبی از کشور خود دفاع می کنند. یمنی ها با وجود فشار ها و کشتارها ساکت ننشستند و حتی حملات خود را افزایش داده اند.

سردبیر المنار تصریح کرد: آنها در مذاکرات هم خوب عمل کرده اند و به خوبی انسجام دارند. ما این روزها در یمن صحنه زیبای شهامت را می بینیم.

این روزنامه نگار لبنانی درباره حضور حزب الله در سوریه گفت: در ابتدا نیروهای مقاومت برای دفاع از اماکن مذهبی وارد سوریه شدند اما تکفیری ها دیگر هیچ چیزی را مخفی نمی کردند و علیه همه مردم اعلام دشمنی می کردند. آنها مسیحیان، مسلمانان و سایر اقلیت ها را می کشتند و با کمک غربی ها و اعراب داعش جبهه النصره بوجود آمد.

وی افزود: بنابراین رزمندگان حزب الله مجبور به دفاع شدند تا تکفیری ها در لبنان هم خطر جدی ایجاد کنند. این یک اقدام هوشمندانه بود و اگر رخ نمی داد الان لبنان هم تحت سلطه تکفیری ها بود و منطقه درگیر جنگ شدیدتری بود.

مزبودی تاکید کرد: این طرح امریکایی و صهیونیستی است که هدفش حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::