هلاکت یک صهیونیست در حمله مبارزان گردان‌های شهید قسام + عکس

eagle خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ 0

در جریان تیراندازی به سمت یک خودروی حامل شماری از صهیونیست‌ها در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین دولف در غرب شهر رام الله، یک صهیونیست به هلاکت رسید و یک تن دیگر به شدت زخمی شد.

گردان‌های شهید عزالدین قسام مجموعه‌های شهیدان مروان قواسمه و عامر ابو عیشه مسئولیت عملیات تیراندازی به این خودروی صهیونیست را بر عهده گرفته است.

این گردان‌ها طی بیانیه‌ای خاطرنشان کرد که گردان‌های قسام ـ مجموعه‌های شهیدان مروان قواسمه و عامر ابو عیشه مسئولیت عملیات دیروز جمعه را که منجر به هلاکت یک شهرک نشین صهیونیست و زخمی شدن یک تن دیگر شد، بر عهده می‌گیرد.

در ادامه این بیانیه آمده است که این عملیات پس از کمین طولانی در این منطقه صورت گرفت و یکی از مبارزان قسام با کمین در مسیر یک خودروی صهیونیستی و مطمئن شدن از اینکه سرنشینان آن صهیونیست هستند، از نزدیک به سمت آن تیراندازی کرد.

این گردان‌ها تاکید کرده‌اند که مجریان این عملیات توانسته‌اند به سلامت به پایگاه‌های خود بازگردند و این عملیات در ادامه مجموعه عملیات هایی صورت می گیرد که از ماه گذشته در واکنش به جنایت‌های رژیم صهیونیستی و شهادت تعدادی از شهروندان فلسطینی که آخرین مورد از آنها «عزالدین بنی غره» از اهالی جنین و «عبد الله غنایم» از کفر مالک بود، اجرا شده است.

مجموعه شهیدان مروان قواسمه و عامر ابو عیشه با اشاره به اینکه این عملیات‌ها قبل از نخستین سالروز شهادت این دو شهید صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد که عملیات اخیر پیام‌های متعددی داشت؛ نخست اینکه مقاومت علی رغم جنگ شدیدی که برای ریشه کن کردن آن در جریان است، همچنان به قوت خود باقی و موجود است و هر زمان و هر جایی که بخواهد می تواند به دشمن صهیونیستی ضربه بزند.

پیام دوم نیز اطمینان بخشی نسبت به تداوم مقاومت و جهاد است و این عملیات اولین و آخرین عملیات نبوده و نخواهد بود و همان طوری که قبل از آن ۲۰ مورد عملیات مختلف تیراندازی و بمب‌گذاری در استان‌های مختلف کرانه باختری صورت گرفته است، باز هم چنین عملیات های صورت خواهد گرفت.

منبع: ابنا

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::