پیشروی ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در شرق «ریف دیرالزور» +نقشه

eagle خرداد ۲۹, ۱۳۹۴ 0
پیشروی ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در شرق «ریف دیرالزور» +نقشه

نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنج‌شنبه به کمک نیروهای دفاع ملی حملاتی را علیه مواضع نیروهای تروریستی داعش در شرق ریف دیرالزور ترتیب دادند و در این حملات موفق شدند عناصر تروریستی داعش را به عقب برانند.

به گزارش فارس، نیروهای ارتش سوریه به کمک نیروهای دفاع ملی موفق شدند در مناطق «ریف الحویجة صکر» و مزارع «المریعیه» واقع در شرق فرودگاه نظامی دیرالزور پیشروی کنند.

بنا بر این گزارش، نیروهای سوری همچنین با استفاده از اسلحه سنگین تعداد زیادی از پناهگاه‌های تروریست‌های داعش را در مناطق مذکور نابود کردند.

براساس اطلاعات ارسالی از دمشق، در طی حملات نیروهای سوری به مناطق حویجه صکر، مزارع المریعیه، «بوعمر»، «الرشدیة» و «الجفرا» در ریف شرقی دیرالزور ، ۱۵ خودرو حامل دوشکا و ۲ خودروی زرهی تروریست‌های داعش نابود و ده‌ها نفر از آنها کشته شدند.

گزارش‌های ارسالی همچنین از بروز درگیری شدید بین نیروهای ارتش سوریه با تروریست‌های داعش در بخش‌های شرقی و جنوبی «حویجة صکر» و مزارع «المریعیة» حکایت دارد.

 غافلگیری نیروهای تروریستی داعش دراین حملات در حالی صورت گرفت که نزدیک به یک سال است که جبهه مذکور خاموش بود.

 با سیطره نیروهای ارتش سوریه بر مناطق الحویجه صکر و مزارع المریعیه حملات تروریست‌های داعش به شهر دیرالزور از شرق و جنوب شهر بسیار کمتر خواهد شد.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::