“ابوبلقیس البغدادی” در قلمون به هلاکت رسید + فیلم

eagle خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ 0
“ابوبلقیس البغدادی” در قلمون به هلاکت رسید + فیلم

“دارین فضل” خبرنگار شبکه العالم روز چهارشنبه از سوریه گزارش داد، شمار قابل توجهی از تروریستها در جریان پیشروی ها و پیروزی های ارتش و نیروهای مقاومت در این مناطق، کشته شدند، باقیمانده ها نیز با به جا گذاشتن  سلاح ها و تجهیزات خود پا به فرار گذاشتند.
“ثابت محمد” کارشناس نظامی در گفتگو با خبرنگار شبکه العالم اظهار داشت: یگان های ارتش با همکاری نیروهای مقاومت لبنان توانستند ده ها تن از تروریست های داعش را به هلاکت برسانند و ده ها تن دیگر را نیز زخمی کنند و تجهیزات و تسلیحات آن را به غنیمت بگیرند.
وی خاطرنشان کرد: مسئله حائز اهمیت و قابل توجه این است که عناصر داعش مانند دیگر گروه های تروریستی چون جبهه النصره روحیه خود را باخته اند و شهامت و اراده ای برای مبارزه با نیروهای ارتش سوریه و نیروهای مقاومت لبنان ندارند.

ثابت محمد تأکید کرد: آنها از همان لحظات اول آغاز درگیری شکست خوردند و با به زمین گذاشتن تسلیحات و تجهیزات خود به طور بی هدف پا به فرار گذاشتن .
به گزارش خبرنگار العالم، نیروهای مقاومت لبنان نیز توانستند تجمع های عناصر مسلح را در مناطقی مانند وادی الخلیل، وادی حمید و بلندی های عرسال هدف حمله قرار دهند که در نتیجه آن شماری از عناصر تروریست از جمله ابو بلقیس البغدادی سرکرده داعش در منطقه قلمون کشته شدند.
فروپاشی و شکست النصره در بلندهای قلمون سبب نگرانی شدید گروه تروریستی داعش شد  و در نتیجه به تقویت عناصر خود پرداخت تا شاید بتواند قواعد درگیری را در منطقه تغییر دهد.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::