ماه رمضان از نگاه داعش

eagle خرداد ۲۵, ۱۳۹۴ 1
ماه رمضان از نگاه داعش

با نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، بازار صدور فتواهایی عجیب داغ شد و در تازه ترین فتواها که در شبکه های اجتماعی نزدیک به داعش منتشر شد زنان از خارج شدن از خانه، در ایام ماه مبارک رمضان منع شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مفتیان داعشی در فتوایی عجیب اعلام کردند: در روزهای ماه رمضان زنان از خانه خارج نشوند.

در این فتوا آمده است، زنان تا قبل از افطار از خانه ها خارج نشوند اما اگر می خواهند پس از نماز مغرب از خانه ها خارج شوند، محارمشان آنان را همراهی کنند.

در فتوای دیگری، یکی از مفتیان خواستار آن شد که مراکز تجاری در ده روز مانده به عید فطر تعطیل شوند.

برخی از مفتیان داعشی در آستانه ماه رمضان پارسال نیز فتواهای عجیبی صادر کرده بودند.

 

یکی از این فتواها بر اساس گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه، از طرف یکی از مفتیان در شهر الباب در سوریه صادر شده بود که در آن آمده بود روزه کسانی که دل در گرو داعش ندارند باطل است.

از جمله فتواهای عجیب داعشی ها می توان به«باطل بودن روزه فرد بی نماز»، «کسی که داعش را دوست ندارد روزه اش باطل است» و«کسانی که داعش را دوست ندارند روزه گرفتن آنان فقط گرسنگی و تشنگی است» می توان اشاره کرد.

یک دیدگاه »

  1. محمد پارسا غلامپور خرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در ۱۵:۳۶ - Reply

    داعش کلاً فتواست! اگه از اینجور فتواهای عجیب نده چیکار کنه؟! اینا همه ی هدفشون خراب و بد جلوه دادن اسلام و دین هستش و با این کارها دارن یه کاری می کنن که به مردم جهان بگن اسلام (استغفرالله) کثیفه و میخوان با وحشیانه جلوه دادن اون، مردم جهان رو از مسلمون ها بترسونن. به حق آقام امام زمان (ع) ایشاله که هر چه زودتر ریشه کن بشن. آمین یا رب العالمین…

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::