سردار قاسم سلیمانی از مناطق درگیری در سوریه بازدید کرد

eagle خرداد ۱۵, ۱۳۹۴ 0
سردار قاسم سلیمانی از مناطق درگیری در سوریه بازدید کرد
به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، نیروهای ارتش سوریه چهار روستا و دو تپه راهبردی را در استان ادلب آزاد کردند و در این درگیریها دهها نفر از افراد مسلح جبهه النصره کشته شدند.

سائر اسلیم خبرنگار شبکه المیادین در حالی که تصاویر اختصاصی از استان ادلب سوریه پخش می شد، گفت: نبرد ادلب آغاز نشده است، اما همه نشانه‎های نظامی و میدانی نشان می‎دهد این نبرد نزدیک شده است. تسلط ارتش سوریه بر دو تپه غزال و اعور و روستاهای مرج الزهور، الزیادیه، اعور، صراریف و سد زیزون در استان ادلب آمادگی برای این نبرد را نشان می‎دهد. ارتش سوریه به تقویت مواضع خود در جاده لاذقیه به اریحا ادامه می‎دهد و تجهیزات و نیروهای خود را در شرق شهر جسرالشغور تقویت کرد تا از هر نوع پیشروی افراد مسلح جلوگیری کند.

در ادامه این گزارش آمده است: تحرکات میدانی ارتش سوریه همزمان با بازدید مسئولان سوری و ایرانی از این منطقه انجام می‎شود. منابع اختصاصی المیادین تایید کردند قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس از منطقه جورین در شمال غرب حماه بازدید کرد و از اوضاع میدانی آگاهی پیدا کرد. علی عبدالله ایوب رئیس ستاد ارتش سوریه هم بازدیدی از نیروهای ارتش در این منطقه داشت. منابع مطلع تاکید کردند در نشستی طرح های نظامی در سطح بالایی برای هماهنگی بین ارتش و سوریه و دیگر گروه‎های حامی آن بررسی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::