امیر «جبهه النصره» ایران را تهدید کرد

eagle خرداد ۱۵, ۱۳۹۴ 0
امیر «جبهه النصره» ایران را تهدید کرد
روزنامه رای الیوم نوشت: «ابو محمد الجولانی امیر جبهه النصره در گفتگوی ویژه با شبکه الجزیره مقابله با نفوذ ایران در منطقه را هدف بعدی این گروه تروریستی عنوان کرد.

این روزنامه چاپ لندن در ادامه نوشت: «ابومحمد الجولانی در بخش دوم مصاحبه با شبکه قطری الجزیره گفته ایران در نظر دارد تا امپراتوری خود را زنده کند ولی النصره با این ایران به طور جدی مقابله خواهد کرد.»

  وی در ادامه ادعاهای خود که از سوی شبکه «تروریست محور» الجزیره به او دیکته شده است، ادعا کرد: «ایران هر چند نیروهای نظامی خود را وارد میدان جنگ نکرده ولی با جذب شیعیان منطقه توانست تا اهداف منطقه ای خود را محقق کند.»

  وی در ادامه ادعا کرد: «ایران حضور نظامی مستقیمی در سوریه ندارد بلکه در حد مشاوره نظامی در جبهه های سوریه مستشاران خود را اعزام می کند.

  ولی با این وجود توانسته حزب الله را در مقابل گروه های جهادی سازماندهی کند و مانند حوثی ها در یمن آنها را علیه دشمنان بکارگیرد. ولی النصره با ایران به طور جدی مقابله خواهد کرد و مانع پیشرفت قدرت روز افزون ایران خواهد شد.»

  وی در ادامه افزود: «آمریکا در نظر دارد تا با مواجه کردن کشورهای عربی منطقه با ایران کاری کند تا در نهایت سران عرب را به تکیه کردن و پناه بردن به واشنگتن سوق دهد.»

  وی در ادامه اظهار داشت:«حاکمان عربی به ویژه سران کشورهای خلیج فارس ارتش های خود را تنها برای خاموش کردن صدای ملت ها تجهیز می کنند.

  سران عرب با تبعیت از غربی ها همواره در حال محافظت ار تخت پادشاهی بوده و تظاهرات مسالمت آمیز و آزادی خواهی ملت ها برای تعیین سرنوشت خود را پوچ و بی ارزش می دانند.»

منبع: جام نیوز

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::