هلاکت تروریست داعشی در غزه +تصاویر

eagle خرداد ۱۲, ۱۳۹۴ 0

فعالان رسانه ای فلسطینی ساکن در نواز غزه از هلاکت یکی از فعالان گروه تروریستی داعش در نوار غزه خبر داده اند. در همین رابطه خبرگزاری “صفا” ارگان دولت فلسطین در نوار غزه با انتشار تصاویری از هلاکت یکی از فعالان سلفی اهل غزه در درگیری با نیروهای وزارت کشور حکومت حماس در غزه خبر داده اند.

هلاکت تروریست داعشی در درگیری با نیروهای حماس در غزه
در این تصاویر مقادیری سلاح ، مهمات و مواد منفجره کشف شده از مخفیگاه این تروریست تحت تعقیب به نمایش در آمده و اضافه شده است که نیروهای وزارت کشور حکومت حماس پس از دریافت اخباری از محل اختفای فرد یاد شده، مکان حضور وی را تحت محاصره خود در آورده و پس از استنکاف تروریست فراری از تسلیم خود و شلیک به سوی نیروهای امنیتی، در اثر تیراندازی متقابل به هلاکت رسیده است.
هلاکت تروریست داعشی در درگیری با نیروهای حماس در غزه
هلاکت تروریست داعشی در درگیری با نیروهای حماس در غزه
لازم به ذکر است که حضور و فعالیتهای نیروهای سلفی در فلسطین و منطقه نوار غزه دارای سابقه ای طولانی بوده و طی دو سال اخیر و همزمان با پیدایش گروه تروریستی تکفیری داعش در بخشهایی از سوریه و عراق، تعدادی از فعالان فلسطینی سلفی با این گروه بیعت کرده و به فعالیتهای زیرزمینی جهت ایجاد تشکیلات نظامی در این منطقه روی آورده اند.
هلاکت تروریست داعشی در درگیری با نیروهای حماس در غزه
طی دوماه گذشته وقوع چندین حمله تروریستی در نواز غزه موجب شد تا نیروهای حماس که تا پیش از آن حساسیت کمتری بر روی فعالیتهای سلفیهای تکفیری در نوار غزه داشتند، بر سختگیریهای خود علیه آنها افزوده و تعداد زیادی از آنها را بجرم ارتکاب فعالیتهای تروریستی دستگیر و روانه زندان نمایند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::