داعش کشتن «شپش» در «تدمر» را ممنوع کرد

eagle خرداد ۷, ۱۳۹۴ 0
داعش کشتن «شپش» در «تدمر» را ممنوع کرد

از زمان اشغال شهر تاریخی «تدمر» در استان حمص بدست «داعش» که در هفته گذشته رخ داد، این گروه اقدام به انتشار اطلاعیه‌هایی برای ساکنان تدمر و همچنین عناصرش در این شهر کرد.

در جدیدترین اطلاعیه از این دست که اطلاعیه شماره ۱۲ داعش شمرده می‌شود، این گروه تکفیری «کشتن شپش را ممنوع کرده است»!!

داعش شپش‌ها را از مخلوقات مبارک و بی‌آزار باری تعالی دانسته که انسان‌ها مجاز به کشتن آنها نیستند. بنابراین اگر در مو و ریش عناصر داعشی شپشی یافت می‌شود، آنها مجاز به کشتن آن نیستند و برای از بین بردن خارش ایجاد شده توسط شپش‌ها می‌توانند، از حنا استفاده کنند.

داعش هشدار داده است که متخلفان مجازات خواهند شد، چون مرتکب جنایت قتل شده‌اند و پس از متحمل شدن ۵۰ ضربه شلاق به دادگاه شرعی تدمر جهت صدور حکم معرفی خواهند شد.

این گروه تروریستی تکفیری خاطرنشان کرده است که خارش موهای سر و ریش در جایی که شپش‌ها لانه کرده‌اند، باید به آرامی و بدون آسیب رساندن به آنها باشد، در غیر این صورت با توجه به شدت خارش مجازات خواهند شد.

اما تمام این دستورات به این جهت صادر شده که شهر تدمر هم اکنون با کم آبی مواجه است و داعش ترجیح داده تا آب موجود را برای ادای فریضه نماز عناصرش حفظ کند.

از دیگر قوانین وضع شده توسط داعش در شهر تدمر، عدم استفاده از مخمر در پخت نان به بهانه غربی بودن این شیوه و تعطیل کردن مغازه‌ها و دکان‌ها پس از اذان جهت ادای فریضه نماز است و اینکه مجازات متخلفان به اعدام هم می‌رسد.

از زمان اشغال شهر تدمر، داعش تاکنون صدها نفر از اهالی این شهر را به بهانه‌ها و دستاویزهای مختلف در ملاء عام و به شیوه‌های مختلف از جمله شلیک مستقیم به سر و یا ذبح اعدام کرده است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::