حزب الله: لبنان را از وجود تروریستها پاک می کنیم

eagle خرداد ۲, ۱۳۹۴ 0
حزب الله: لبنان را از وجود تروریستها پاک می کنیم
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: مقاومت بر مقابله با تکفیری ها برای آزادسازی خاک کشور تأکید دارد و به عملیات خود برای ریشه کن کردن تروریست های تکفیری ادامه خواهد داد.
شیخ نعیم قاسم گفت: هرگز برای آزادسازی اراضی اشغالی لبنان دست روی دست نمی گذاریم و برای دفاع و حمایت از لبنان و ملت آن منتظر اجازه طرفی نخواهیم ماند.
وی در مراسمی که جمعیت پیشاهنگان حضرت امام مهدی (عج) در مدرسه المهدی وابسته به بخش موسسه اسلامی آموزش و پرورش حزب الله لبنان برگزار کرد، اظهار داشت: گروه های تروریستی تکفیری القاعده و زیرمجموعه هایش مانند داعش و جبهه النصره که هیچ نشانه ای از محبت و رحمت در دل آنها نیست، تصویری مشوش و مخدوش از اسلام ارایه کرده اند که هیچ ارتباطی با اسلام راستین و ناب محمدی و شریعت اسلامی ندارد.
شیخ نعیم قاسم اظهارداشت: جنایت وحشیانه انفجار تروریستی انتحاری در نماز جمعه مسجد امام علی (ع) در شهرک القدیح استان قطیف در شرق عربستان را که تعدادی از مومنان نمازگزار به شهادت رسیده و یا زخمی شدند، تروریست های تکفیری مرتکب شدند که نه خداوند متعال را می شناسند و نه ترسی از خدا در دل سیاهشان دارند.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان، خطاب به جوانان حاضر در این مراسم گفت: واقعا چه فرقی است بین کسانی که مساجد را با کمربندهای انفجاری، منفجر و یا با جنگنده ها بمباران می کنند و جنایات انتحاری هایی که با خودروهای بمب گذاری شده به مناطق و بازارهای شلوغ یورش می برند با بمباران بازارهای مردم توسط جنگنده های سعودی که به کشتار بی گناهان منجر می شود.
شیخ نعیم قاسم در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: تکفیری ها اکنون بخش هایی از خاک لبنان را در بلندی های القلمون و شهرک عرسال اشغال کرده و تهدیدی جدی برای شهرها و روستاهای لبنان و مردم آن محسوب می شوند و از همین مناطق خودروهای بمب گذاری شده را راهی عمق خاک لبنان از جمله ضاحیه جنوبی بیروت کرده و تعدادی از بی گناهان را به شهادت رسانده اند.
وی اظهارداشت: تکفیری ها پیشتر تهدید کرده بودند که با ذوب شدن برف ها و آغاز بهار برای اشغال روستاها و شهرک های لبنان و تحمیل طرح های تکفیری خود، حمله علیه لبنان را شروع می کنند.
معاون دبیرکل حزب الله گفت: براین اساس رزمندگان مقاومت اسلامی با همکاری نیروهای ارتش سوریه آماده رویارویی با آنها شدند و با ضد حمله توانستند خسارت های بسیاری را به تکفیری ها وارد کنند که از جمله آزاد سازی بیش از ۳۰۰ کیلومتر از اراضی اشغالی لبنان و سوریه در منطقه القلمون بود.
شیخ نعیم قاسم افزود: چنانچه به موقع دست بکار نشده و دست به ضد حمله نمی زدیم اکنون باید درصدد جلوگیری از حملات آنها می بودیم و شاید تاکنون بخش هایی دیگر از اراضی لبنان را هم اشغال کرده بودند و اما ما به جای اینکه منتظر اشغال مناطقی دیگر از خاک لبنان و قتل عام مردم لبنان شویم در عملیاتی پیش دستانه آنها را از مناطق اشغالی بیرون کردیم.
معاون دبیرکل حزب الله با بیان اینکه «مقاومت اسلامی امروز تکفیری های اشغالگر را هدف گرفته و به آنها حمله کرده است» خاطرنشان کرد: هنوز ۴۰۰ کیلومتر مربع دیگر از خاک لبنان از جمله شهرک عرسال و بلندی های آن در اشغال تروریست های تکفیری است.
وی با بیان اینکه «متاسفانه کسانی هستند در لبنان که اشغال خاک کشورشان را پذیرفته و از تروریست های تکفیری حمایت سیاسی می کنند»، تاکید کرد: آشکارا اعلام می کنم برخی از سیاستمداران لبنانی و دنباله روهای آنها ترجیح می دهند گروه های تروریستی تکفیری داعش و جبهه النصره روستاها و شهرک های بیشتری از لبنان را اشغال کنند اما افتخار آزادسازی مناطق اشغالی نصیب حزب الله نشود و رزمندگان حزب الله که فرزندان لبنان هستند، متحمل خسارت ها و زیان ها شوند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::