کشته شدن ۳۰۰ نفر در درگیری‌های «تدمر»/ ارتش سوریه ۵ سرکرده داعش را از پای درآورد

eagle اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴ 1
کشته شدن ۳۰۰ نفر در درگیری‌های «تدمر»/ ارتش سوریه ۵ سرکرده داعش را از پای درآورد

گروه موسوم به «دیده‎بان حقوق بشر سوریه» وابسته به مخالفان در بیانیه‌ای اعلام کرد که حدود ۳۰۰ نفر در درگیری‌های طی ۴ روز اخیر کشته شدند.

در همین حال، تلویزیون دولتی سوریه گزارش داد که پنج نفر از سرکردگان گروه تروریستی داعش در حمله ارتش سوریه به شرق این کشور از پای درآمدند

گروه تروریستی تکفیری «داعش» با برجای گذاشتن بیش از ۱۰۰ کشته از شهر تاریخی و باستانی «تدمر» در استان حمص، واقع در مرکز سوریه عقب نشینی کردند.

منابع سوری گزارش دادند که یک کاروان نظامی داعش متشکل از ۸۰ خودرو که عناصر تکفیری این گروه را با خود حمل می‌کرد، مورد حمله جنگنده‌های ارتش سوریه قرار گرفت.

در این حمله بیش از ۱۰۰ تروریست تکفیری داعشی کشته شدند و نیروی زمینی ارتش سوریه موفق به باز پس گیری قلعه تدمر و تپه سیریاتیل در شمال شرقی شهر حمص شد.

در پی این عملیات ارتش سوریه درگیری‌های شدیدی بین دو طرف رخ داد، به ویژه آنکه پیش از آن و در عملیاتی دقیق و کیفی ارتش سوریه موفق شده بود، تپه مرکز رادیو و تلویزیون شهر تدمر واقع در غرب این شهر را از داعش باز پس گیرد.

با رسیدن استحکامات و تجهیزات نظامی نیروهای ارتش سوریه توانستند، امنیت قلعه تدمر را تا شعاع دو کیلومتر اطراف این قلعه تامین کنند.

یک دیدگاه »

  1. داش ممد دی ۲۸, ۱۳۹۴ در ۲۰:۱۰ - Reply

    ای وای ای وای

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::