مستند “نبرد بلد” جهاد علیه دشمنان انسانیت / نبرد با داعش

eagle اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۴ 1
مستند “نبرد بلد”  جهاد علیه دشمنان انسانیت / نبرد با داعش

فتنه تکفیری ها چند سالی است که گریبان منطقه و حتی جهان را گرفته و گروه های تروریستی که خود را خلف صالح پیامبر(ص) می دانند و بر این عقیده هستند یا اینگونه تبلیغ می کنند که می خواهند به شیوه ایشان و البته به روایت خود، حکومتی اسلامی را برپا کنند، بلای جان همه مردم جهان بالاخص مسلمانان شده اند..

این گروه ها که از اسلام و مسلمانی، فقط نامش را یدک می کشند و در ظاهر هم به شرع مقدس هیچ پایبندی ندارند، چند سالی است در سوریه به جنایات بی شمار دست می زنند، زنان و کودکان بی گناه را می کشند و زیر پرچم «لا اله الا الله» هرگونه جنایتی را مباح و بلکه واجب می شمارند.

در عراق هم از یک سال و اندی پیش، گروهی تکفیری و تروریست به نام داعش قد علم کرده و بخش هایی از این کشور را به تصرف خود در آورده که البته در ماه های اخیر و با اتحاد مردم این کشور و حکم جهاد مرجعیت شیعه، از بسیاری شهرها عقب رانده شده است.

یکی از شهرهایی که اخیرا از دست این گروه جنایت پیشه نجات یافته، «بلد» است؛ «نبرد بلد» مستندی است در رابطه با فتح این شهر عزیز، یکی از مناطق مهم عراق که به دست نیروهای داعش اشغال شده بود.

روح الله رفیعی کارگردان و تهیه کننده این مستند است.

دانلود

یک دیدگاه »

  1. کربلایی مهدی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴ در ۲۱:۱۰ - Reply

    عالی بود خداقوت بامیدله شدن کامل این شیاطین وایادی آونها علی الخصوص آل سعودکه به فضل خدا آل سقوط خواهندشد بازم ازاین دست مستندها بزارید.یا علی

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::