اوضاع بحرانی ساکنان دو روستای ادلب + عکس

eagle اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۴ 0

اهالی دو روستای الفوعه و كفريا همچنین درباره خطر وقوع كشتار جمعی مردم در اين دو روستا، در صورت تداوم وضعيت فعلي هشدار دادند.

شماری از اهالی روستاهای الفوعه و كفريا گفتند: مردم اين دو روستا از محاصره شديد چهارساله رنج مي برند كه در برهه اخير بر شدت آن افزوده شده است.

آنها افزودند: محاصره بعد از كنترل گروههاي مسلح تروريستي جبهه النصره و احرار الشام بر چند منطقه در استان ادلب تشديد شده است. اين عناصر به طور گسترده از سلاح هاي ارسالي از تركيه و عناصر پشتيباني اعزامي از اين كشور بهره مي برند.

به گفته شاهدان، ساکنان روستاهاي الفوعه و كفريا با كمبود شديد مايحتاج و نيازهاي ضروري زندگي و در صدر آن مواد غذايي و قطع آب و برق، گاز، بنزين، گازوئيل و شبكه مخابراتي مواجه هستند.

علاوه بر آن، مردم از شيوع بيماريها به علت كمبود شديد دارو و مراكز مجهز براي درمان شهروندان رنج مي برند زيرا صدها نفر از آنان هدف حملات خمپاره اي روزانه گروههاي تروريستي به محله هاي مسكوني قرار دارند.

دو روستاي الفوعه و كفريا با بيش از ۴۰ هزار نفر جمعيت از چهار سال پيش در برابر ديدگان جامعه جهاني و حمايت برخي كشورهاي عربي و منطقه از عناصر مسلح در محاصره قرار دارند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::