هلاکت سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان در سیستان

eagle اردیبهشت ۳, ۱۳۹۴ 1
هلاکت سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان در سیستان
یک منبع آگاه از هلاکت سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان توسط نیروهای امنیتی و انتظامی در جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
این منبع مطلع چهارشنبه شب گفت: نیروهای مقتدر جمهوری اسلامی ایران مستقر در جنوب سیستان و بلوچستان، عصر امروز در اقدامی موفقیت آمیز سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان را در منطقه بافتان حد فاصل قصرقند و جکیگور به همراه دو تروریست دیگر به هلاکت رساندند.

وی بیان کرد: در این عملیات ‘هشام عزیزی’ سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان، ‘صادق بلوچزهی و مسلم بلوچزهی’ از اعضای این گروهک به هلاکت رسیدند و دو نفر دیگر که راه پاک کن آنان بودند نیز دستگیر شدند.

هلاکت سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان در سیستان

این منبع آگاه ادامه داد: هشام عزیزی سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان چند روز پیش در عملیات گسترده نیروهای امنیتی و انتظامی که در منطقه قصرقند انجام شد موفق به فرار از صحنه درگیری شده بود.

گفتنی است؛ فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران جنوب شرق کشور روز شنبه (۲۲ فروردین ماه) در گفت وگو با خبرنگار ایرنا جزییات کامل انهدام تیم تروریستی در جنوب سیستان و بلوچستان را تشریح کرده بود.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد مارانی گفت: قرارگاه قدس در پی کسب گزارشات مردمی مبنی بر تشکیل گروهک انصار الفرقان و قصد عملیات خرابکارانه در ۲۲ بهمن در جنوب استان دستگیری عوامل این گروهک را در دستور کار قرار داد.

وی بیان کرد: نیروهای این قرارگاه در عملیاتی موفقیت آمیز اعضای تیم تروریستی را دستگیر و در تحقیقات به عمل آمده از آنان اطلاعات با ارزشی از حضور عناصر خود فروخته در منطقه عمومی شهرستان قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان بدست آوردند.

یک دیدگاه »

  1. داود حاتمیان اردیبهشت ۳, ۱۳۹۴ در ۲۲:۴۵ - Reply

    با سلام
    خسته نباشید و دست مریزاد میگم به برادران و سربازان گمنام کشورم که همیشه با جان فشانی هاشون امنیت رو برای کشور به ارمغان میارن
    خدا بهتون عزت و قدرت بده عزیزان
    دستتون رو میفشارم و امیدوارم در پناه امام زمان عج سربلند و پیروز باشید

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::