انفجار انتحاری جبهة النصرة در نزدیکی شهر شیعه نشین الزهراء + فیلم

eagle آذر ۹, ۱۳۹۳ 0
انفجار انتحاری جبهة النصرة در نزدیکی شهر شیعه نشین الزهراء + فیلم

یکی از تکفیری‌های جبهة النصرة  شنبه ۸ آذرماه ـ قصد داشت که خودش را با یک نفربر بمب‌گذاری شده بین رزمندگان شیعه متمرکز در ورودی شهر شیعه نشین الزهراء در شمال حلب منفجر کند که با هوشیاری مدافعین شهر الزهراء قبل از رسیدن به شهر هدف قرار گرفت و منفجر شد.

همچنین کمیته‌های مردمی در شهرهای نبل و الزهراء در استان حلب سوریه اعلام کردند شماری از تروریست‌های جبهه النصره را که در حمله امروز به این دو شهر شرکت داشتند، بازداشت کردند.

جنگنده‌های ارتش سوریه هم مواضع جبهة النصرة را در اطراف شهرهای نبل و الزهراء بمباران کردند.

با وجود شدت درگیری‌ها در اطراف دو شهر نبل و الزهراء به گفته منابع نظامی، اوضاع تحت کنترل است و کمیته‌های مردمی، در پاتکی ضد جبهه النصره موفق شدند برخی از پایگاه‌های واقع در خطوط تماس در منطقه المعامل را پس بگیرند و عناصر مسلح را در این اماکن گرفتار کرده و آن‌ها را در کارخانه گوگرد محاصره کنند.

«شیخ احمد بدر الدین حسون» در تماس بیسیم با مدافعان شهرهای نبل و الزهراء در برابر حمله تروریستی جبهة النصرة، نبرد آن‌ها را حسینی توصیف کرد و آن‌ها را تشویق کردند که به این نبرد ادامه دهند.

مفتی سوریه گفت که آن‌ها با الهام گیری از مبارزه امام حسین(ع) با کفار مقابله می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیشانی یکایک شما را می‌بوسیم که امت را سربلند کردید و خدواند شمار را ثابت قدم خواهد کرد و ملائکه حافظ و پشتیبان شما خواهند بود، و پیروزی به یاری خداوند از آن ما است.

 

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::