اگر غیرت داشتید، قاسم سلیمانی را ملامت نمی‌کردید!

eagle فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ 3
اگر غیرت داشتید، قاسم سلیمانی را ملامت نمی‌کردید!

کشورهای عربی به جای سرزنش ما، خودشان را سرزنش کنند، اگر ذره انصافی در وجود شما بود و غیرتی داشتید، خودتان را ملامت می کردید نه قاسم سلیمانی را.

به گزارش”خدمت”، رئیس سابق مجلس عراق و عضو فعلی آن با واکنش به اعتراض کشورهای عربی به کمک های ایران به عراق اظهار کرد: ما سنی های عرب چرا به خاطر دفاع ایران از مصالح اش در منطقه، او را سرزنش می کنیم، اما خودمان را سرزنش نمی کنیم و از خودمان نمی پرسیم که چرا ما این همه کشور عربی و اسلامی که خودمان را سنی می دانیم، با عملکردمان به سنی بودن خودمان توهین می‌کنیم(؟!).

«محمود مشهدانی» توهین وهابی ها به شیعیان عراق را محکوم کرد و افزود: انتساب کلماتی همچون صفوی و رافضی به شیعیان پذیرفته نیست و در مقابل چنین سخنانی، برخی به ما سنی‌ها ناصبی خواهند گفت. این کلمات یادگار عصرهای جهالت و نادانی هستند که امت اسلامی بخاطر چنین واژه هایی سال ها درگیر جنگ و یادگار این جنگ ها از دست دادن سرزمین های اسلامی بود.

وی تصریح کرد: ابتدای روند از دست دادن سرزمین های اسلامی از اندلس و اشغال بغداد شروع شد و انتهای آن به هجوم صلیبی (که به اشغال قدس منجر شد) ختم شد، هجومی که ادامه آن جنگ جهانی اول و سایس پیکو بود. امروز ما نقشه شیطانی سایس پیکو و مرزهای آن را جزو مقدسات می دانیم.

رئیس سابق مجلس عراق با اشاره به راه حل مشکلات جهان عرب گفت: اگر یک عربستانی، کویتی، اماراتی و قطری مانند قاسم سلیمانی داشتیم که در جنوب سرزمین‌های اشغالی با اسرائیل می جنگید و در سوریه و عراق با تروریست ها نبرد می کرد، تمام مردم کشورهای عربی از جمله سنی ها، شیعیان و مسیحیان پشت او قرار نمی گرفتند(؟!).

وی تصریح کرد: کشورهای عربی به جای سرزنش ما، خودشان را سرزنش کنند، اگر ذره انصافی در وجود شما بود و غیرتی داشتید، خودتان را ملامت می کردید نه قاسم سلیمانی را.

3 دیدگاه »

  1. مريم فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۲ - Reply

    سلام. آخه اينايي كه ژنرال رو ملامت كين؟ كه شما انتظار غيرت از اونا داريد؟اگر اين پيام رو خود سردار مي خونن يا اگر كسي براشون ميخونه خواهش ميكنم شمارو به آبروي زهرا به سردار بفرماييد درخواست همه ما ازتون اينه كه جواب توهين و تجاوز اين سعودي ها رو به اون دو نوجون ايراني بديد. امام زمان نگهدارتون.

  2. adria73 خرداد ۱۱, ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۶ - Reply

    بنده بلوچم افتخار می کنم به حاج قاسم ارزو می کنم که یک روزی در کنار این مرد برای دفاع از کشورم شهید بشم خدا حفظت کنه

  3. adria73 خرداد ۱۱, ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۸ - Reply

    من بلوچم افتخار می کنم به حاج قاسم وارزو می کنم که یک روزی در کنار این مرد برای دفاع از کشورم شهید بشم

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::