تکریت آزاد شد

eagle فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ 3
تکریت آزاد شد
نخست وزیر عراق از آزادسازی کامل شهر تکریت از دست تروریستهای داعش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، تلویزیون عراق عصر سه شنبه به نقل از “حیدر العبادی” تأکید کرد که تکریت کاملا آزاد شد و پرچم عراق بر فراز ساختمان استانداری به اهتزاز درآمد.

خبرنگار شبکه العالم از تکریت گزارش داد بیش از ۴۰ تن از عناصر داعش در عملیات آزادسازی تکریت به هلاکت رسیدند که همه آنان تبعه کشورهای مختلف عربی هستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نخست وزیر عراق خبر داد که شهر تکریت به طور کامل آزاد شده است و پرچم این کشور بر فراز ساختمان استانداری صلاح الدین به اهتزاز درآمد.

مرحله سوم از عملیات آزادسازی ارتش عراق از روز گذشته بار دیگر  با حضور ارتش و نیروهای مردمی و توقف حملات هوایی جنگنده‌های ائتلاف از سر گرفته شد.

بنابر گزارش سومریه نیوز، نیروهای ارتش عراق و داوطلبان مردمی در عملیات آزادسازی استان صلاح‌الدین موفق شدند تروریست‌های داعش را از بخش‌های مهم شهر تکریت در مرکز استان صلاح الدین خارج کنند.

نخست وزیر عراق پیش از اعلام کرده بود که پس از آزادسازی تکریت ارتش عراق عملیات خود برای آزادسازی الانبار و موصل آغاز خواهد کرد.

نیروهای ارتش عراق و با کمک نیروهای مردمی از چندی پیش عملیاتی را برای پاکسازی شهر تکریت آغاز کرده بود که این عملیات پس از انکه جنگنده‌های تحت فرماندهی آمریکا وارد عمل شدند دچار اختلال شد.

3 دیدگاه »

 1. منتظر فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ در ۲۲:۰۰ - Reply

  مبارك باشه
  الله اكبر‏!‏

 2. علی فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۵:۲۲ - Reply

  این خبر یک ماه پیش ندادین مگه این چه جور خبر دادنیه من نمیدونم والله

  • eagle فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۶:۰۹ - Reply

   حق با شماست… اینو باید از خبرگزاری های داخلی پرسید…

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::