سرکرده داعش دست‌ پرورده سیا و موساد است

eagle آذر ۹, ۱۳۹۳ 0
سرکرده داعش دست‌ پرورده سیا و موساد است

جی. بروس کمپل، عضو یک حزب سیاسیِ مخالف نفوذ صهیونیست در امریکا موسوم به «حزب دفاع امریکا»، در مصاحبه با شبکه پرس تی‌وی گفت ابوبکر البغدادی ، سرکرده داعش،  یک عامل اسرائیلی است که موساد و سیا به وی آموزش داده اند تا یک سازمان تروریستی را «فقط برای حمله به مسلمانان و نه امریکا و یا اسرائیل» رهبری کند.

کمپل از ایالت وایومینگ در غرب امریکا، در این مصاحبه که روز شنبه (۸ آذر) صورت گرفت، افزود:«دولت‌های امریکا و رژیم اسرائیل توسط روانی‌های فرانکشتاین و روانی‌های صهیونیست  اداره می‌شود که به دنبال سرنگونی بشار اسد رئیس جمهور سوریه هستند چرا که وی از آنان اطاعت نخواهد کرد.»

این اظهارات در حالی مطرح می‌شوند که گزارش‌های جدید از تصمیم ارتش امریکا برای بررسی و ارزیابی حالت روانی ستیزه‌جویان در سوریه به عنوان بخشی از برنامه آموزشی جهت آماده‌سازی آنان برای نبرد با سازمان تروریستی  داعش از یک سو و ستیز با دولت سوریه از سوی دیگر، حکایت دارد.

باراک اوباما، رئیس جمهور امریکا، به پنتاگون و سیا اجازه داده است در اقدامی هماهنگ‌شده با برخی از همسایگان منطقه‌ای سوریه شامل ترکیه، اردن و عربستان سعودی به تسلیح و تعلیم ستیزه‌جویان بپردازند.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، در فرآیند جدیدِ بررسی و ارزیابی ستیزه‌جویان که بررسی‌های بیومتریک و آزمایشات استرس را نیز شامل می‌شود، از تدابیر معمول امریکا در آزمایش و بررسی سربازان خارجی فراتر است.

کمپل در اظهارات خود به پرس تی‌وی همچنین گفت سیا خواهان استخدام قاتلانی است که شستشوی مغزی شده و قابل اعتماد باشند و نیز نسخه‌ای جدید از القاعده باشند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::