تازه ترین سناریوی هالیوودی داعش/ هراس افکنی برای ماندن

eagle اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ 0

داعشی ها که سابقه انتشار جسورانه عکس و تصویر جنایت های مختلف خود را دارند، در تازه ترین بخش از فیلم های حرفه ای و به اصطلاح هالیوودی شان، اعدام ۹ تن را به اتهام جاسوسی به تصویر کشیده اند. بی تردید تهیه این فیلم به سناریو و کارگردانی دقیق نیاز دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در ابتدای این فیلم که رد پای سناریوسازی های هالیوود و جلوه های ویژه و دقیق در آن دیده می شود، یکی از سرکردگان داعش در دفتر محاکمه درباره اتهام این ۹ تن صحبت می کند.

داعش

نویسنده و کارگردان داستان تازه داعشی ها در ادامه نشان داده می‌ شود که متهمان را به آن دفتر می آورند و از آنان عکس برداری می‌ کنند.

داعش

داعش

سپس از آن ساختمان که مانند سلول های بازداشت یا زندان است، خارج می شوند

داعش

داعش

و هر فرد وارد اتاق اعتراف می شوند

داعش

داعش

و تک تک صحبت می کنند؛

داعش

داعش

سپس به محیط باز منتقل می شوند و در کنار یکدیگر بر روی زمین نشانده شده و جلادان داعش با سلاح آنها را هدف قرار می‌ دهند.

داعش

داعش

 

داعش

دست کارگردان بار دیگر آشکارا وارد داستان می شود و همچون دیگر جنایت هایی که در ماه های اخیر در قاب دوربین به نمایش درآورده اند، برای هالیوودی تر کردن جریان  همه متهمان را ردیف می کند و یکجا قربانی می کند.

داعش

الگویی را که داعشی ها در جنایت های سازمان یافته شان (با غرب و آمریکا) برای بر هم زدن امنیت و آرامش مردم منطقه حساس خاورمیانه به کار می برند، در برخی فیلم های هالیوود دیده می شود؛ با این تفاوت که در آن فیلم ها یک قهرمان یا مجرم در شهر می چرخد و هفت تیر و اسلحه می کشد و آدم می کشد، اما در اینجا مجرمان وافعی یا قهرمانان جریان در یک جا جمع شده اند و بی گناهان را برای قربانی و سلاخی به محضرشان می آورند و آنها فقط تیرباران می کنند یا سر می برند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::