نیروهای آمریکایی شاهد لحظات پیروزی شوالیه ایران هستند

eagle اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ 6
نیروهای آمریکایی شاهد لحظات پیروزی شوالیه ایران هستند

شبکه خبری «العربیه» در وبگاه خود امروز (پنجشنبه) طی مطلبی تحت عنوان «لحظه پیروزی ایران در تکریت» نوشت: همانطور که ژنرال «دمپسی» فرمانده ارشد نیروهای آمریکایی تصدیق کرد، ۲۵۰۰۰ هزار رزمنده ای که از سوی ایران آموزش دیده شده بودند توانسته‌اند بر اکثریت نیروهای داعشی حاضر در تکریت پیروز شوند.

این امر معین کننده افزایش نفوذ ایران در کشورهایی چون عراق است. بنابر این گزارش، بعد از اشغال شهر تکریت زادگاه «صدام حسین» رییس جمهور اسبق عراق به دست نیروهای داعش  در تابستان گذشته نفوذ ایران در این کشور بیشتر شد و شوالیه این کشور یعنی ژنرال قاسم سلیمانی دیگر در خفاء نیست بلکه تصاویری از حضور او در رزمگاه به بیرون منتشر می‌شود که در حال نوشیدن چای و در آغوش گرفتن نیروهای عراقی است.

العربیه در ادامه نوشت: رویت ژنرال سلیمانی پیام جدید ایران بدین مضمون است که دیگر نباید نقش و حضور ایران در عراق پنهان شود و برنامه های بلند پروازانه ایران باید در نواحی که آمریکا در آن حضور دارد رویت شوند و همه آن را به حساب آورند.

العربیه در خاتمه و طی نتیجه گیری نوشت: هم‌اکنون قاسم سلیمانی «فرمانده در سایه ایران» به شدت لحظه‌های مسرت بخش  پیروزی را در تکریت و ورای آن که تنها چند کیلومتر با محل دفن صدام حسین دشمن دیرینه‌اش فاصله دارد، جشن می‌گیرد.

6 دیدگاه »

 1. منتظر اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در ۲۳:۳۶ - Reply

  باسلام
  افضل است که تمام سایتهایی که به ارائه مطالب در باره سردار ودیگر سرداران و رزمندگان اسلام می پردازند از ثبت و ارائه تصاویر و فیلمهای مر بوط به ایشان خودداری نمایند تا امکان تحلیل و رهگیری این عزیزان فراهم نیاید . جبهه اسلام دیگر نباید بیش از این متحمل ضربات معاندان و دشمنان قسم خورده اسلام و ولایت و ایران باشد . خوبان امت اسلامی یک به یک و سبکبار پرمیکشند . داغ عزیزانمان را بردوش میکشیم و صبر اختیارمیکنیم . بهتر است از تصاویر قدیمی استفاده شود . ما هنوز راه طولانی در پیش داریم . والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا

 2. سهراب اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در ۰۶:۴۸ - Reply

  خدا این مرد خودش را از شر دشمنان حفظ کند.

 3. سهراب اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در ۰۷:۰۷ - Reply

  سردار سلیمانی
  ازجمله شهیدانی
  سرباز ولای حق
  چون شیر به میدانی
  جان برکف و هشیاری
  از خطه کرمانی
  داعشی شده چون موش
  افتخار ایـــــــرانـــــــــــــی

 4. عليرضا اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در ۲۰:۳۷ - Reply

  سردار، اينقدر مايه ميزاريد از امکانات اين کشور، حالا که آينقدر نفوذ هم پيدا کرديد يه فکری کنيد پای ايران و شرکتای ايرانی تو اقتصاد عراق باز بشه آين کردستان شرکای ايرانی اصلا کار نداشتند تو چند سال گذشته نسبت به ترک ها و اروپايی ها، حالا آينقدر زجمت کشيديد براشان، لطفا يک کاری کنيد که مردم ايران هم از اين فوذ منفعت اقتضادی هم ببرند انشاالله.

 5. mohamad اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در ۲۰:۳۹ - Reply

  عالی بود

 6. عباس فروردین ۴, ۱۳۹۴ در ۱۳:۰۱ - Reply

  زنده باد حاج قاسم سلیمانی
  و
  حاج امیر علمداری

  جانم فدای هر دو تای شما

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::