شهادت متخصص خنثی‌سازی بمب در تکریت با عکس رهبری+تصویر

eagle اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ 0

نیروهای عراقی اعلام کرده‌اند که کار گذاشته شدن بسته‌ها و مین‌ها انفجاری متعدد در تکریت، یکی از عوامل کند شدن روند پیشروی در استان صلاح‌الدین است.

یک منبع عراقی فعال در تکریت به گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس گفت: متاسفانه طی خنثی‌سازی مین‌ها و مواد منفجره تعدادی از نیروهای متخصص خنثی‌سازی ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی (الحشد الشعبی) به شهادت رسیده‌اند.

او افزود: شهید عبدالکریم عبدالعزیز از نیروهای متخصص نیروهای سپاه بدر عراق در خنثی‌سازی مواد منفجره است که دوشنبه (روز دوم عملیات آزادسازی صلاح‌الدین) به هنگام خنثی‌سازی مواد منفجره به شهادت رسید.

طبق گفته وی، عبدالکریم از دوستداران مقام معظم رهبری بود که در نزدیکی تکریت جان خود را از دست داد. این منبع از اعلام نقطه دقیق محل شهادت او خودداری کرد.

این منبع عراقی افزود که نیروهای حاضر ارادت بالایی به رهبری جمهوری اسلامی ایران دارند و علاقه آنان به ایشان وصف‌نشدنی است به همین دلیل بسیاری از آنان تصویری از رهبری را روی سینه خود نصب کرده‌اند.

عملیات آزادسازی تکریت، مرکز استان صلاح‌الدین در شمال پایتخت عراق، از روز یکشنبه آغاز شده و تاکنون ارتش و نیروهای مردمی موفق شده‌اند حلقه محاصره تکریت را از دو روز گذشته تنگ‌تر‌ کنند.


شهید عبدالکریم عبدالعزیز


شهید عبدالکریم عبدالعزیز

 

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::