سایه موشک‌های سپاه بر تنگه هرمز / لحظه اصابت موشک به ناو هواپیمابر

eagle اسفند ۶, ۱۳۹۳ 3
سایه موشک‌های سپاه بر تنگه هرمز / لحظه اصابت موشک به ناو هواپیمابر

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۹ اظهار کرد: پیام این رزمایش بازدارنده است و دشمنان ما باید مراقب باشند که به حریم امنیتی ما یعنی خلیج فارس و تنگه هرمز که از قدیم مدافع آن بوده‌ایم، وارد نشوند.

وی هدف از برگزای این رزمایش را تامین امنیت در برابر دشمنان فرامنطقه‌ای دانست و افزود: اگر روزی پیش آید که دشمنان قصد تعرض داشته باشند تنگه هرمز در تسلط نیروی دریایی سپاه و موشک‌های ما خواهد بود.

سرلشکر جعفری با اشاره به اصابت موشک‌ها به ماکت ناو هواپیمابر نیروهای فرامنطقه‌ای در رزمایش امروز تصریح کرد: این تاکتیک‌ها برگرفته از تجربیات دوران دفاع مقدس است.

فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: تا این لحظه از برگزاری رزمایش، با قدرت ایمان و فن‌آوری‌های حاصل شده توسط نیروی دریایی و نیروی هوافضای سپاه، موشک‌ها به اهداف اصابت کردند.

وی با بیان اینکه امروز روز دریایی رزمایش بوده، و دیگر تاکتیک‌ها نیز در این رزمایش در حال انجام است، گفت: به دنیا اعلام می‌کنیم که توانمندی‌های ما برای برقراری امنیت در منطقه به‌کارگیری می‌شود.

سرلشکر جعفری با اشاره به اینکه دشمنان ایران با اعمال قدرت، قصد ایجاد ناامنی در منطقه را دارند، افزود: تلاش ما این است تا منطقه امنی برای شناورهای نفتکش و تجاری به‌وجود بیاوریم، و این رزمایش نیز با این هدف صورت گرفته است.

فرمانده کل سپاه پیام این رزمایش را اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: همچنین پیام امنیت، صلح و برادری نیز به کشورهای خلیج فارس می‌دهیم و تاکنون نیز برادری‌مان را ثابت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: مشکل  کشورهای منطقه، دشمنان فرامنطقه‌ای است. ان‌شاءالله روزی دشمنان منطقه را ترک کنند و یک زندگی و اقتصاد با ثبات جریان یابد.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه این توانمندی‌ها را در دوران دفاع مقدس نداشتیم، خاطرنشان کرد: وقتی نیروی ایمان پاسداران و بسیجیان ظهور یابد قدرت بی نظیری خلق می‌شود.

3 دیدگاه »

 1. روبی اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۱۴:۰۳ - Reply

  آدم احساس غرور وتونمندی می کنه با دیدن این صحنه ها .خدا حفظتون کنه.سرفراز باشید.

 2. ایمان اسفند ۷, ۱۳۹۳ در ۲۳:۴۰ - Reply

  الحمدالله.
  خدایا شکرت. ببخش ناشکری و ناسپاسی همه اون هایی که به جای شکر بخاطر این امنیت پایدار فقط ناشکری می کنند و کاستی ها رو می بینند

 3. رضا اسفند ۹, ۱۳۹۳ در ۰۱:۳۶ - Reply

  در واقعه کربلا همه میگن حضرت زینب (س) پیغام رسان و ادامه دهنده پیام ابی عبدالله بود . این درست ولی امام حسین چه کسی رو مأمور جنگیدن با یزید حرام زاده کرد که جنگ واقعی رو ببره ؟؟؟؟ خدایی تا به حال فکر کردید چه شخصیتی باعث نابودی یزید ملعون شد ؟!! اون کسی نبود جز سه ساله ابی عبدالله خانم رقیه . در جنگ های امیرالمؤمنین علی(ع)مولا مالک اشتر رو میفرستاد به خدا حاج قاسم سلیمانی برای این تکفیری های به ظاهر مسلمان زیاده . ما اینقدر اشخاصی داریم که قطره ای در دریای حاجی نیستند و میتونن این کثافتها رو از صحنه روزگار محو کنن . حاج قاسم ما ایرانی ها یه دونه باشه . به خدا به مرگ خودم راضی ام اما راضی نیستم یه لحظه خبر مجروح شدنش رو بشنوم . امیدوارم به فرستاده حسین در دمشق درد و بلای حاجی بخوره وسط سر این تکفیری ها (آمین) به خدا که راحت شدن از دست این نابکارا یه دعا احتیاج داره
  (( همه با هم : عجل لولیک الفرج )) آمین یارب العالمین . یاعلی

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::