«داعش» دومین سرکرده‌اش در «القلمون» را هم کشت

eagle اسفند ۶, ۱۳۹۳ 0
«داعش» دومین سرکرده‌اش در «القلمون» را هم کشت

عملیات تسویه حساب‌ها و ترورهای درون گروهی «داعش» در منطقه «القلمون» از توابع استان ریف دمشق روز گذشته با کشتن مسئول امنیتی این گروه تروریستی تکفیری ادامه یافت.

«ابو مجاهد بانیاسی»، مسئول دایره امنیتی داعش در منطقه القلمون روز گذشته بدست یکی از هیات‌های شرعی این گروه تروریستی در این منطقه که ریاست آن را فردی بنام «ابو ولید المقدسی» برعهده دارد، به قتل رسید. گزارش‌های رسیده تاکید می‌کند، پس از ترور «ابو عایشه بانیاسی»، سرکرده داعش در منطقه القلمون که چند روز پیش بدست این گروه رخ داد، اختلافات درون گروهی داعش در منطقه «خربه یونین» واقع در منطقه القلمون و نزدیک مرزهای لبنان و بخصوص شهر «عرسال» رو به فزونی گذاشت.

این اختلافات منجر به درگیری‌های مسلحانه بین عناصر داعش در شمال منطقه خربه یونین شده بود تا اینکه روز گذشته یکی از هیأت‌های شرعی وابسته به «أبو ولید المقدسی» اقدام به کشتن مسئول دایره امنیتی داعش در منطقه القلمون به همراه دو نفر از همراهانش در منطقه مرزی «دشت میرا» کرد. این درحالی است که شهرک «مسحا» در شمال منطقه القلمون شاهد درگیری‌های شدید مسلحانه بین داعش و گروه تروریستی «جیش الاسلام» بود که در اثر آن ده‌ها نفر از هر دو طرف کشته شدند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::