ترور سرکرده «داعش»در “القلمون”بدست «داعش»

eagle اسفند ۳, ۱۳۹۳ 0
ترور سرکرده «داعش»در “القلمون”بدست «داعش»

سریال ترورها و تسویه حساب‌های داخلی در گروه تروریستی تکفیری «داعش» پس از آنکه دامن عناصر و سرکردگان این گروه در دو استان «رقه» و «دیرالزور» را گرفته بود، امروز (یک‌شنبه) به منطقه «القلمون» در ریف دمشق رسید.

براساس گزارش‌های رسیده از منطقه القلمون گروه تکفیری داعش اقدام به ترور سرکرده‌اش در منطقه القلمون بنام «ابو عایشه البانیاسی» پس از بروز اختلافات داخلی میان سرکردگان این گروه، کرد.

منابع نزدیک به گروه‌های مسلح تروریستی در این خصوص توضیح دادند که البانیاسی پس از آنکه با «ابو الولید المقدسی»، قاضی شرع داعش اختلاف پیدا کرد، در منطقه عرسال و نزدیکی گذرگاه مرزی «میرا» بین لبنان و سوریه با شلیک گلوله از سوی عناصر تکفیری داعش ترور شد.

گفته شده که سرکرده داعش در منطقه القلمون دارای روابطی بسیار نزدیک و عمیق با «ابو مالک التلی»، سرکرده گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» در این منطقه بود.

منابع خبری نزدیک به جبهه النصره در صفحات اینترنتی خود در توئیتر در واکنش به ترور البانیاسی نوشتند که وی به دستور المقدسی ترور شده و دلیل آن هم رد تکفیر التلی توسط البانیاسی و انجام عملیات علیه وی در القلمون بوده است.

انتشار خبر ترور البانیاسی آن هم بدست خود داعش با واکنش‌های منفی بسیاری در این گروه مواجه شده و طرفداران وی با گروه‌های دیگر وابسته به داعش بشدت درگیر شدند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::