یگان های از ارتش تعدادی از تروریست ها در الرقه را به هلاکت رساندند و مواضع آنان در دیر الزور را منهدم کردند.

eagle آذر ۸, ۱۳۹۳ 0
یگان های از ارتش تعدادی از تروریست ها در الرقه را به هلاکت رساندند و مواضع آنان در دیر الزور را منهدم کردند.

پریروز، واحدهای از ارتش و نیروهای مسلح شماری از تروریست ها در منطقه های بیانون، مقالع الطاموره، مایر، حریتان، الراشدین، العویجه، هنانو، الراموسه و صلاح الدین در حلب و ریف آن را کشتند و سلاح و تجهیزات نظامی آنان را نیز نابود کردند.

و در ریف حمص، منبع نظامی به سانا گفت که یگان های ارتش و نیروهای مسلح مواضع تروریست ها در اطراف چاه های شاعر و در تلبیسه، کریم، اللج، عدله، ام جریم، شنداخیه، غزیله، ام صهریج و قصر حیرشرقی را هدف قرار دادند وعده ای از آنان را از بین بردند و سلاح و خودروهای زرهی آنان را نیز منهدم کردند.

منبع افزود که واحدهای از ارتش تعدادی از تروریست ها در منطقۀ ضبعه المله، جباب حمد، ام شرشوح، و سعن در ریف حمص را کشته و زخمی کردند و ابزارهای نظامی آنان را نابود کردند.

همچنین ارتش سوریه تروریست های /جبهۀ نصره/ در کفر سجنه، ابلین هبیط و سرجه را به هلاکت رساند در حین که واحدهای از ارتش شماری از تروریست ها که ملیت بعضی از آنان خارجی است، در محیط روستای نیرب، جانودیه، کفرروما، معرۀ مصرین و روستای کستن تحتانی در الرستن در ریف ادلب را کشته و زخمی کردند.

و در ریف حماه، منبع اشاره کرد که یگان های از ارتش ونیروهای مسلح، انبارهای سلاح و تجهیزات نظامی و هم یک خودروی تروریستی حامل تیربار سنگین را نابود کردند و عده ای از تروریست ها در قسطل وسطانی، عقیربات، رسم قطیشه، قلیب الثور، جنی عباوی و کفر زیتا را کشته و زخمی کردند.

منبع نظامی در رقه به سانا گفت که یگانی از ارتش و نیروی مسلح اماکن تروریست های/داعش/ را هدف قرار داد و ده ها از آنان را به هلاکت رساند و خودروهای آنان را نیز منهدم کرد.

همچنین، واحدهای از ارتش و نیروهای مسلح گروه های تروریستی در انخل و الشیخ مسکین در درعا را از بین بردند و سلاح و تجهیزات و خودروهای تروریست ها را نیز منهدم کردند.

یگانی از ارتش عناصر گروه تروریستی مسلح در روستای حسنو در اطراف منطقۀ سعسع- ریف دمشق را کشته و زخمی کرد.

منبع در استان دیر الزور به خبرنگار سانا گفت که واحدهای از ارتش و نیروهای مسلح گروه های تنظیم تروریستی /داعش/ در منطقۀ صناعه و حویجه صگر در شهر دیر الزور و را به هلاکت رساندند و سلاح و تجهیزات نظامی آنان را نیز نابود کردند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::