حملات هوایی ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در مناطق مختلف

eagle آذر ۸, ۱۳۹۳ 0
حملات هوایی ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در مناطق مختلف

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه خبری العهد، ارتش سوریه با ایجاد کمین بر سر راه عناصر مسلح در منطقه حویجه صکر در شهر دیرالزور دستکم ۱۰ عنصر مسلح را به هلاکت رساند که اکثر آنها اتباع کشورهای دیگر بودند.
ارتش سوریه همچنین در عملیاتی ویژه در کوه الثرده، شماری از عناصر مسلح را اسیر کرد.
شماری از مقرهای گروه تروریستی داعش نیز در منطقه تل النعام در ریف حلب هدف قرار گرفت. در این عملیات تعدادی از افراد مسلح از جمله یک تروریست مغربی به نام ابوحفص به هلاکت رسید.
یک تروریست به نام ابوعلاء چچنی و شمار دیگری از تروریست‌ها نیز در حمله ارتش سوریه به خودروهای آنها در روستای الصبیحیه در ریف حلب کشته شدند.
یگان‌های ارتش سوریه همچنین به مقرهای افراد مسلح در مناطق بصری الحریر، المنشیه و نوی یورش بردند و همچنین پیشروی قابل ملاحظه ای در منطقه الشیخ مسکین داشتند.
گمان می رود که سرکرده جبهه تروریسی النصره در این منطقه حضور دارد.
مراکز ایست و بازرسی افراد مسلح در شهرهای مختلف در ریف درعا نیز هدف حمله نیروی هوایی سوریه قرار گرفت.
ارتش سوریه همچنین به محل های تمرکز عناصر مسلح در مناطق الغجیه و عقرب و المشیرفه در ریف حماه حمله کردند.
نیروی هوایی سوریه یک درمانگاه میدانی عناصر مسلح در خیابان الکرامه در منطقه تلبیسه را هدف قرار داد.
شماری از عناصر مسلح نیز در جریان حمله هوایی ارتش سوریه به مواضع آنها در برخی مناطق ریف شرقی حماه به هلاکت رسیده یا زخمی شدند.
یگان های ارتش سوریه همچنین مرکز ایست و بازرسی افراد مسلح در ورودی روستای الفرحانیه در ریف شمالی شهر حمص را نیز هدف قرار دادند.
درگیری‌ها بین عناصر جبهه النصره و گروه مسلح جبهه ثوار سوریه در چند روستا در ریف ادلب به کشته شدن شماری از تروریست ها از هر دوطرف منجر شد.
نیروهای کمیته‌های مردمی سوریه نیز کنترل امور را در دو منطقه نبل و الزهراء به دست گرفتند.
دراین ارتباط، پایگاه خبری النشره نوشت: سرکرده گروه موسوم به “گردانهای اوزبک” وابسته به جبهه تروریستی النصره در جریان درگیری با مدافعان شهرهای نبل و الزهراء به هلاکت رسید. شماری از کارگاههای واقع در جنوب شرقی این دو منطقه هم از تروریست ها بازپس گرفته شد.
درهمین حال، عملیات ارتش سوریه در منطقه خان شیخون در جنوب شهر ادلب نیز از سرگرفته شد و مخازن سوخت واقع در اطراف این منطقه به کنترل ارتش سوریه درآمد.

 

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::