Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

حمله ائتلاف به ارتش سوریه حقیقت طرح صهیونیستی- آمریکایی را مشخص کردبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، یک منبع نظامی سوریه به خبرگزاری دولتی این کشور “سانا” گفت: گروه موسوم به “ائتلاف بین المللی” ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه دیروز پنجشنبه به یکی از مراکز نظامی ما در جاده التنف در صحرای سوریه حمله کرد که به شهید شدن شماری از افراد و برخی خسارت ها منجر شد.

این منبع نظامی افزود: این حمله آشکار به یکی از مراکز ارتش سوریه توسط به اصطلاح ائتلاف بین المللی، برملا کننده پوچی ادعاهای این ائتلاف در مبارزه با تروریسم است.

وی تصریح کرد: این حمله آشکار بی شک حقیقت طرح صهیونیستی- آمریکایی در منطقه را برملا می کند.

این منبع نظامی افزود: تلاش ائتلاف بین المللی برای توجیه این تجاوزگری با طرح این ادعا که نیروهای هدف قرار گرفته به هشدار داده شده برای توقف پیشروی خود توجه نکرده اند، به طور کامل مردود است.

این منبع گفت: ارتش سوریه به مبارزه با تروریسم در خاک خود ادامه می دهد و هیچ طرفی حق ندارد که برای مسیر و عملیات ارتش سوریه علیه گروههای تروریستی و در صدر آنها داعش و القاعده تعیین تکلیف کند زیرا ارتش سوریه تنها نیروی مشروع و قانونی است که با هم پیمانان و دوستانش علیه تروریسم می جنگد.

این منبع نظامی افزود: ارتش سوریه به ایفای وظیفه خود در مبارزه با داعش و النصره و دفاع از خاک کامل سوریه ادامه می دهد و تلاش های به اصطلاح ائتلاف بین المللی برای متوقف کردن ادای این وظیفه مقدس، هرگز نمی تواند ارتش سوریه را مرعوب کند.

انتهای پیام/

No comments yet.

Leave a Comment