Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

وقتی دکترِ «سرلشکر سلیمانی» منافق از آب در آمد/ روایتی از حضور فرمانده نیروی قدس سپاه در طبقه دوم یک بیمارستان

سید محمدصادق خرازی، سیاست‌مدار و سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد و هم‌چنین در فرانسه و موسس حزب ندای ایرانیان شب گذشته(پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت) در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به سوالی پیرامون اینکه آیا قضیه مجروحیت قاسم سلیمانی در زمان جنگ و بیمارستان مشهد و دکتر منافق درست بود یا خیر؟ گفت:

سرلشکر سلیمانی

 بله. داستان عجیبی است. قاسم مجروح شد و کسی نمی‌دانست کجاست. ستاد تخلیه مجروحین گفتند در شیراز و برخی گفتند در اصفهان است. بالاخره شهید موحدی کرمانی برادرزاده آیت‌الله موحدی کرمانی، قاسم را در مشهد پیدا کردند. طبقه دوم بیمارستان امام رضا (ع) بود. از سینه تا پایین شکم او باز بود و وضعیت بدی داشت. عفونت هم کرده بود و به او هم نمی‌رسیدند. آن دکتر کاری کرده بود تا ملت ایران از وجود چنین مردی محروم شود.

 

قاسم درد می‌کشید و صدایش هم درنمی‌آمد. تا اینکه شبی پرستاری از ناله‌های قاسم متوجه لهجه او می‌شود. آن پرستار کرمانی بود و او را به بخش دیگر می‌برد و از او نگهداری می‌کند. در مقطع کوتاهی متوجه می‌شوند آن دکتر و دو برادر او منافق بودند و به هر رزمنده‌ای به بیمارستان می‌آمد، یه بلایی سرشان می‌آوردند.
 میزان

No comments yet.

Leave a Comment