سوء‌قصد به جان رئيس سازمان بدر عراق

eagle بهمن ۴, ۱۳۹۳ 0
سوء‌قصد به جان رئيس سازمان بدر عراق

به گفته یک مسئول بلندپایه ارتش عراق ، رئیس سازمان بدر در عراق روز شنبه از سوء قصد جان سالم به در برد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، هادی العامری رئیس سازمان بدر و نماینده مجلس ملی این کشور امروز به همراه سرلشکر ستاد عبدالامیر الزیدی فرمانده عملیات دجله از سوء قصد در شمال شهر المقدادیه در یکصد کیلومتری شمال شرق بغداد جان سالم به در برد. این حادثه زمانی رخ داد که یک بمب حین عبور کاروان حامل وی منفجر شد با این حال به وی آسیبی نرسید.

درهمین ارتباط سرلشکر ستاد عبدالامیر الزیدی فرمانده عملیات دجله در گفتگو با خبرنگاران با تایید این خبر گفت در جریان بازدید از عملیات پاکسازی منطقه المقدادیه که به دست نیروهای ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی صورت می گیرد ، یک بمب سر راه کاروان خودروها منفجر شد و سه تن از نیروهای همراه زخمی شدند .

وی در ادامه افزود عملیات پاکسازی منطقه ای به مساحت ۲۰۰ کیلومتر در شمال المقدادیه از وجود تروریست ها از روز گذشته آغاز شده است و تاکنون ۲۳ تن از تروریست های داعش به هلاکت رسیده اند و همچنین ۱۵ تن از نیروهای ارتش و نیروهای مردمی عراقی نیز کشته و ۲۵ تن دیگر زخمی شدند و ۵۰۰ نارنجک نیز کشف و ضبط شد.

سرلشکرعبدالامیر الزیدی خاطر نشان کرد در عملیات پاکسازی المقدادیه تاکنون بیش از ۶۵ درصد از مناطق تحت کنترل داعش در این منطقه آزاد شده است و نیروهای عراقی موفق شدند بلندی های« الصدور» و « حمرین» را به کنترل خود درآورند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::