دشمنان مقاومت: ایران پنج پایتخت دارد که یکی از آنها تهران است/ نام «حاج قاسم» نُقل محافل آمریکایی

eagle بهمن ۴, ۱۳۹۳ 0
دشمنان مقاومت: ایران پنج پایتخت دارد که یکی از آنها تهران است/ نام «حاج قاسم» نُقل محافل آمریکایی

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تشکیل ائتلافی واهی و به اصطلاح مقابله‌ای با داعش، اظهار داشت: این ائتلاف به سرکردگی آمریکاست و از آنجایی که ما از آن‌ها هیچ صداقتی ندیده‌ایم، نمی‌توانیم به کار آن ها حسن ظنی داشته باشیم.

آیت‌الله «سیدمحمدعلی موسوی‌جزایری» با بیان اینکه آمریکا و متحدانش براساس سیاست‌ها و منافعی که در منطقه دارند عمل می‌کنند، تصریح کرد: این‌ها نمی‌خواهند داعش از بین برود و فقط نمایشی با اهداف خاص سیاسی خود انجام می‌دهند.

وی که با خبرنگار ابنا گفتگو می‌کرد، افزود: تفکرات داعشیان نشات گرفته از وهابیت محمد بن عبدالوهاب ـ که پیرو و زنده کننده راه ابن تیمیه به همراه اضافاتی بوده ـ است.

امام جمعه اهواز گفت: یقیناً می‌توان اعلام کرد که موسس، پایگاه اصلی و سرچشمه گروه‌های تروریستی همچون داعش و النصره، عربستان سعودی است.

موسوی جزایری همچنین به نقش ایران در پیروزی‌های دولت عراق در جنگ با داعش اشاره کرد و اظهار داشت: مقامات و ملت عراق از حضور جدی ایران در این کشور ابراز رضایت و خرسندی می‌کنند، مردم عراق از این بابت خوشحال هستند و به ایرانیان ابراز ارادت می‌نمایند.

وی ادامه داد: بنده بنا بر ضرورت، شبکه‌های ماهواره‌ای مخالفان را مشاهده می‌کنم و از ناراحتی و عمق عصبانیت دشمنان درمورد روابط صمیمانه ایران و عراق باخبر هستم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: آمریکا و متحدانش به قدری در نشست‌ها و جلسات خود نسبت به این موضوع بی‌تابی می‌کنند که گویی در مجلس ترحیم والدین‌شان هستند و مُدام از سردار قاسم سلیمانی نام می‌برند.

موسوی جزایری به عمق تاثیرگذاری ایران بر منطقه تاکید کرد و گفت: دشمنان می‌گویند ایران پنج پایتخت دارد که یکی در تهران و مابقی در بغداد، دمشق، صنعا و بیروت است.

وی در پایان تصریح کرد: از این رفتارها می‌توان بهتر به عمق اثرگذاری فعالیت‌های ایران و رزمندگان دلسوز ما ـ که هیج هدفی جز عمل به تکلیف شرعی، ملی و رضای خدا ندارند و با حکمت و شجاعت وارد صحنه می‌شوند ـ پی برد.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::