داعش و النصره ۳ جوان را سنگسار و مصلوب کردند + عکس

eagle آذر ۷, ۱۳۹۳ 0

منابع حقوق بشری و حتی معارضان سوری در گزارش اخیر خود در پایان این هفته، اعلام کردند، گروههای تروریستی وهابی داعش و النصره در سوریه در رقابت با یکدیگر برای جذب هواداران دارای افکار سلفی، روز به روز بر جنایات خود به نام اسلام اضافه می کنند.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گروه تروریستی داعش، دو جوان سوری را با ادعای تمایلات همجنس گرایانه سنگسار کرد و همزمان جبهه النصره نیز یک نوجوان سوری را با ادعای توهین به پیامبر به صلیب کشید!

سنگسار دو پسر در سوریه توسط داعش
     تنها تصویر منتشره از سنگسار جوان ۲۰ ساله در شهر المیادین
سنگسار دوجوان توسط داعش
داعش پیش  تر نیز نسبت به اجرای حکم سنگسار افتخار کرده است؛ اما نخستین بار است که مردان نیز به دست این گروه سنگسار می شوند.

بر پایه گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه، داعش درهفته اخیر یکی از جوانان سوری  بیست ساله را در میدان «البکره» در شهر بزرگ «المیادین» واقع در استان دیر الزور، در ملأ عام سنگسار کرد.

سخنگوی داعش ، جرم این جوان  را «تمایلات همجنس گرایانه» اعلام  و از جوانان و کودکان دعوت کرد که با پرتاب سنگ به سمت این فرد ، او را در میان سنگ ها در داخل چاه تعبیه شده دفن کنند.

به نظر می رسد، این اقدام، الگوی جدید از مجازات سنگسار است که داعش بر اجرای آن اصرار دارد.
سنگسار دو جو
سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش تصویری نیز از جنایت مشابه تروریست ها در خیابان «التکایا» در محله «حمیدیه» شهر دیرالزور منتشر کرده است.

در فیلمی که با موبایل به دست یکی ازمعارض بشار اسد به طور پنهانی منتشر شده است، ابتدا یک جوان را سوار بر ماشین آژیردار در خیابان می چرخانند تا توجه ساکنان جلب شود.

سپس وی را در حالی که  با کیسه ای صورتش را پوشانده بودند، از ماشین پیاده کرده و می گویند او به یک پسر در این خیابان تجاوز کرده است.

نیروی داعشی نیز مژده می دهد که وی را در انتهای همین خیابان، «سنگسار» خواهیم کرد .

البته دوربین تا همین جا موفق به فیلمبرداری شده و فیلمبردار در ادامه با ذکر تاریخ فیلمبرداری (یکشنبه همین هفته) می گوید: «به علت خطرات امنیتی نمی توانم جمعیت را تا پایان خیابان همراهی کنم.»

جبهه النصره نیز با صدور اعلامیه ای، از “تیرباران” یک جوان در شهر عربین به جرم “سب النبی” خبر داد.

همزمان با داعش، گروه تروریستی – تکفیری جبهه النصره نیز در شمال غرب سوریه اقدامات شنیع خود را به نام اسلام انجام می دهد!

در بیانیه ای که این گروه منتشر کرد، صبح دیروز (چهارنشبه) یک جوان با ادعای توهین به پیامبر اسلام در شهر «عربین» تیرباران شد!

گروهک های تکفیری وهابی در ادامه رقابت خویش، این اقدامات را به نام اسلام  می کنند؛ در حالی که در دین رحمانی اسلام، پیامبر اکرم به صراحت هدف از بعثت خود را «اتمام مکارم اخلاق» عنوان کرده است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::