۲۳۱ داعشی در چهار استان کشته شدند

eagle دی ۲۴, ۱۳۹۳ 0
۲۳۱ داعشی در چهار استان کشته شدند

سخنگوی وزارت کشور عراق از کشته شدن ۲۳۱ عنصر تکفیری داعش در عملیات مشترک ارتش و نیروهای مردمی در چهار استان مختلف این کشور خبر داد.

به گزارش فارس، «سعد معن» سخنگوی وزارت کشور عراق به پایگاه خبری «السومریه نیوز» گفته که نیروهای امنیتی با پشتیبانی نیروهای مردمی طی شش روز گذشته، ۲۳۱ تروریست عضو داعش را در چهار استان الانبار، صلاح الدین، بغداد و دیاله از پای درآوردند.

وی افزود: در این عملیات مشترک، ۱۰۴ تروریست داعش در الانبار، ۷۴ داعشی در صلاح الدین، ۵۲ تروریست در بغداد و یک نفر دیگر نیز در دیاله کشته شدند.

معاون رئیس پلیس استان الانبار عراق امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که همزمان با آغاز عملیات ارتش و نیروهای مردمی در الرمادی استان الانبار، ۳۲ نفر از عناصر تروریستی داعش نیز از پای درآمدند.

«حیدر العبادی» نخست وزیر عراق اخیرا اعلام کرد در حالی که نیروهای مسلح عراق در حال نبرد با داعش هستند، بازسازی ارتش این کشور سه سال به طول خواهد انجامید.

العبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری «رویترز» گفته که بازسازی ارتش در وضعیت جنگ یک اقدام بسیار دشوار است با این حال در بودجه سال جدید عراق مسأله بازسازی ارتش و نبرد با داعش لحاظ شده است.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::