داعش فرمانده و سرباز سعودی را کشت/ عکس(۱۸+)

eagle دی ۱۹, ۱۳۹۳ 0

وزارت کشور عربستان اعلام کرد: دو مرزبان سعودی  در حمله‌  انتحاری در مرز این کشور با عراق کشته شدند.

سرلشکر منصور الترکی سخنگوی وزارت کشور عربستان در بیانیه‌ ای اعلام کرد از تروریست‌های مهاجم نیز دو نفر در این حمله و درگیری مسلحانه با مرزبانان سعودی در منطقه عرعر در مرز با عراق، در شمال این کشور کشته شدند.

سخنگوی وزارت کشور سعودی در شرح ماجرا اعلام کرد یک خودروی گشتی مرزبانی در پاسگاه سویف در منطقه عرعر، ساعت چهار و نیم به وقت محلی، هدف تیراندازی عناصر تروریستی قرار گرفت و مرزبانان به این تیراندازی پاسخ دادند و مهاجمان را محاصره کردند که به کشته شدن یکی از آن‌ها منجر شد.

سخنگوی وزارت کشور عربستان افزود، یک تروریست کمربند انفجاری خود را فعال کرد که بر اثر آن او و دو مأمور امنیتی کشته شدند و یک نفر دیگر زخمی شد.

این سخنگو اعلام کرد، سرتیپ عوده عوض البلوی، فرمانده نیروی مرزبانی منطقه شمالی در منطقه جدیده عرعر و یک سرباز دیگر در یک حادثه تروریستی کشته شدند و همچنین سرهنگ سالم العطیشان زخمی شده است.

سخنگوی امنیتی وزارت کشور سعودی خاطرنشان کرد که تحقیق درباره حادثه تروریستی هنوز ادامه دارد و بیانیه تکمیلی  صادر خواهد شد.

این منبع به تعداد مهاجمان و این که از کجا آمده بودند اشاره‌ ای نکرد.

منطقه عرعر با استان الانبار عراق هم‌ مرز است؛ استانی که تروریست‌های داعش فعالانه در آن به اجرای اقدامات تروریستی می‌پردازند.

داعش دو مرزبان سعودی را کشت

داعش دو مرزبان سعودی کشت

داعش دو مرزبان سعودی را مثله کرد

داعش دو مرزبان سعودی را مثله کرد

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::