خفاش های شب رسید/ سال ۲۰۱۵ سال مرگ داعش خواهد بود

eagle دی ۱۸, ۱۳۹۳ 0
خفاش های شب رسید/ سال ۲۰۱۵ سال مرگ داعش خواهد بود

سرلشکر حامد المالکی امروز پنجشنبه گفت نیروی هوایی عراق، هواپیماهای جدیدی مجهز به سامانه  اجرای حملات در شب، دریافت کرده است .
المالکی تاکید کرد با  تشدید حملات  هوایی و زمینی ارتش عراق علیه عناصر داعش، پیش پیش بینی می شود  تروریست های داعش در عراق  تا شش ماه دیگر  نابود شوند و یا  مجبور به ترک خاک عراق  خواهند شد .
به گزارش  پایگاه خبری سومریه نیوز از بغداد ، فرمانده نیروی هوایی عراق تصریح کرد، نیروی هوایی  به تازگی هواپیما های جدید و پیشرفته ای که از امکانات عالی و بسیار دقیقی برخوردار هستند، دریافت کرده است و در روزهای آینده جنگ علیه داعش  وارد مرحله تازه ای  خواهد شد و ارتش به موفقیت های تازه ای در جنگ با تروریست های داعش  خواهد رسید.
المالکی اظهار داشت  با گسترش دامنه حملات هوایی و زمینی ارتش ، بدون تردید  تا اواخر ژوئن ( تیر) استان نینوا و  دیگر شهرها و روستا های عراق از حضور  تروریست های داعش پاکسازی و همه این مناطق  به طور کامل آزاد خواهند شد.
این مسئول نظامی عراق تصریح کرد، شماری از کشورها  به تازگی اعلام کردند در راستای  حمایت از عراق در مقابله با داعش  انواع سلاح ها ، تجهیزات نظامی و جنگنده های پیشرفته در  اختیار ارتش این کشور قرار می دهند .

* تا پیش از این، شرکت های امریکایی با وجود عقد قرارداد با ارتش عراق و دریافت پول، از تحویل دادن تجهیزات و به ویژه هواپیماهای جنگی خودداری می کردند، چراکه برخی سنتاورها معتقد بودند ارتش جدید عراق تفاوت بنیادین با ارتش زمان صدام دارد و توسط مشاوران نظامی ایران پایه گذاری و تربیت شده است. آنها معتقدند نیروهای ویژه ارتش عراق درست شبیه به رزمندگان حزب الله هستند و نباید تقویت شوند.

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::