لحظه حمله داعش در فرانسه/ ویدیو کشته شدن فرانسوی ها و فرار تروریست ها

eagle دی ۱۷, ۱۳۹۳ 1
لحظه حمله داعش در فرانسه/ ویدیو کشته شدن فرانسوی ها و فرار تروریست ها

سه سال پس از آغاز پشتیبانی و حمایت فرانسه از تروریست های تکفیری، دو نفر از آنها که از تجهیزات و سلاح های اهدایی حامیانشان برخوردار بودند، کارکنان نشریه ای را که به ابوبکر بغدادی توهین کرده بود، به رگبار بستند و ۱۲ نفر از آنها را کشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دو تروریست تکفیری که از لباس ها و تجهیزات اهدایی “دوستان سوریه”! برخوردار بودند و به نظر می رسید، به خوبی در اردوگاه های سوریه و عراق آمورش آدمکشی دیده اند، ظهر امروز چهارشنبه ۱۲ نفر از شهروندان فرانسه، میزبان و عضو فعال گروه “دوستان سوریه” را از پای در آوردند.

ظهر امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه، در حمله مسلحانه مردان نقابدار به دفتر نشریه شارلی ایبدو در پاریس، دست کم ۱۲ نفر کشته شدند. نشریه شارلی ابدو هر چهارشنبه کاریکاتورهایی منتشر می کند که در برخی از آنها، به مسلمانان توهین می شود، اما این بار آنها کاریکاتوری از ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش را منتشر کردند.

در این حادثه، دو مرد که نقاب‌های سیاه به سر و صورت داشتند با اسلحه ak47 (کلاشینکف) وارد ساختمان شده و پس از به رگبار بستن حاضرین، از محل متواری شدند و در خیابان نیز، کسانی را که از ساختمان فرار کرده بودند، کشتند.

آنها با خونسردی سوار پژو ۲۰۶ مشکی رنگ خود شده و از محل متواری شدند.

 

فیلم دوم :

 

یک دیدگاه »

  1. اشرافی آذر ۷, ۱۳۹۴ در ۱۳:۵۴ - Reply

    خدا ازشون نگذره انقدر راحت امنیت همه جارو به هم میریزن

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::